«Святий Миколай» перевантажив 9 млн тонн сільгосппродукції

За 6,5 років діяльності самохідний плавучий кран «Святий Миколай» перевантажив на експорт 9 млн тонн різноманітних зернових вантажів, обробивши 526 суден закордонного плавання.

З кожним роком «НІБУЛОН» демонструє все кращі експортні результати, й у 2018/19 маркетинговому році компанія експортувала рекордних 5,21 млн тонн сільгосппродукції. Досягненню такого показника сприяла зокрема й ефективна робота «Святого Миколая», який активно працював на зовнішньому рейді морського торговельного порту Миколаїв та виконав близько 31 % усіх навантажувально-розвантажувальних робіт, а це більше 1,6 млн тонн (рекорд плавкрана за усі роки його роботи). 

У планах компанії на 2019/20 МР довести обсяги експорту збіжжя до 6 млн тонн. При цьому плавкран уже перевантажив більше 1 млн тонн зернових вантажів від початку маркетингового року.

«НІБУЛОНівський» флот плавучий кран «Святий Миколай» поповнив у серпні 2013 року. Судно було збудовано на суднобудівному заводі «SNC» (м. Констанца, Румунія) на замовлення компанії. Довжина судна – 52 м, ширина – 22 м, максимальна швидкість – 7 вузлів. Також плавкран обладнаний електрогідравлічним грейферним краном від німецької фірми Liebherr, паспортна добова потужність крана складає до 20 тис. тонн.

Нагадаємо, восени 2019 року «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію збудований на ССЗ «НІБУЛОН» потужний плавкран  проєкту П-140 NIBULON MAX, який підвищить річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2–3 млн тонн. Тепер на зовнішньому рейді морського порту Миколаїв працюють чотири плавучі крани компанії: самохідні «Святий Миколай» та NIBULON MAX й два несамохідних – «Нібулонівець» та «Нібулонівець-2».

 

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН