Суднобудівний завод «НІБУЛОН» успішно підтвердив сертифікацію Інтегрованої системи менеджменту

Cуднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» пройшов перший наглядовий аудит Інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) за участі провідних аудиторів ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна».

ІСМ ССЗ «НІБУЛОН» сертифікована на відповідність суворим вимогам міжнародних та національних стандартів у сфері менеджменту якості (ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 9001:2015), екологічного менеджменту (ISO 14001:2015 та ДСТУ ISO 14001:2015) та менеджменту гігієни і безпеки праці (ISO 45001:2018). Відповідні сертифікати за трьома напрямами міжнародних та національних рівнів акредитації підприємство отримало ще у червні минулого року.

Щороку орган сертифікації проводить наглядові аудити з метою перевірки результативності впровадженої ІСМ та здатності суднобудівного підприємства досягати поставлених цілей.

З огляду на карантинні обмеження, які діють в Україні, та з метою попередження поширення захворюваності цього разу перевірка проводилась у форматі відео-конференцій. Особлива увага аудиторів приділялась зокрема перевірці дотримання вимог чинної документації ІСМ, ознайомленню з результатами внутрішніх аудитів за попередній рік, контролю керівництва за функціонуванням ІСМ, реалізації запланованих заходів, спрямованих на постійне удосконалення ІСМ.

Результатом фахової перевірки стало підтвердження відповідності сертифікованої ІСМ ССЗ «НІБУЛОН» вимогам зазначених стандартів ISO та ДСТУ.

Цьогорічна перевірка – це один із двох наглядових аудитів, які буде проведено на підприємстві протягом трирічного сертифікаційного періоду. А отже підприємством зроблено черговий крок на шляху розвитку позицій на вітчизняному та міжнародному ринках малого й середньотоннажного суднобудування та судноремонту.

Колектив суднобудівно-судноремонтного заводу невпинно підвищує виробничі показники та для засвідчення досягнень і результативності ІСМ, основи якої забезпечуються спланованою політикою керівництва компанії, чекатиме на аудиторів «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» уже наступної весни.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.