Суд визнав недостовірною інформацію про Вадатурського Олексія Опанасовича та діяльність ТОВ СП «НІБУЛОН»

Інформація була поширена в мережі інтернет Всеукраїнською громадською організацією «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність» і Нестеренком Віктором Івановичем. Суд зобов’язав їх спростувати цю інформацію.

Приводом для звернення Вадатурського Олексія Опанасовича до суду стали 9 електронних публікацій, розміщених протягом травня – жовтня 2014 року на веб-сторінці вищезгаданої організації, в яких поширена інформація, що не відповідає дійсності, нічим не підтверджена і не доведена.

Відповідачі, знаючи, що інформація недостовірна, вводили в оману суспільство, розповсюджуючи вигадану інформацію про нібито зловживання Вадатурським О.О. своїми цивільними правами; про нібито впровадження ним, як керівником ТОВ СП «НІБУЛОН», в процесі господарської діяльності товариства схем мінімізації податкових зобов’язань; про нібито отримання надприбутків, зосереджених на банківських рахунках іноземних компаній; про нібито вчинення ним особисто умисних діянь, що містять ознаки корупції; про нібито вчинення ним злодійств, які полягають, зокрема, у шахрайському привласненні, розбійницькому, насильному відібранні чужого майна, у фальсифікації документів, у заподіянні мук і страждань людям, у приведенні до загибелі цілого населеного пункту, а ТОВ СП «НІБУЛОН», в свою чергу, є нібито недобросовісним набувачем права користування землею і права власності на майно.

Про відсутність у відповідачів доказів щодо достовірності вищезгаданої інформації свідчить і факт ігнорування ними судових повісток та неявки на жодне судове засідання.

Нагадаємо, що Всеукраїнська громадська організація «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність» і її члени вже неодноразово компрометували себе, поширюючи недостовірну, вигадану наклепницьку інформацію.

Зокрема, у 2013 році Доманівський районний суд Миколаївської області вже визнавав недостовірною інформацію про Вадатурського Олексія Опанасовича та діяльність ТОВ СП «НІБУЛОН», поширену в мережі інтернет головою громадської організації «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність», нині покійним, Горобчуком В.Ю. та головою Миколаївського обласного осередку цієї організації Луценком С.М., та зобов’язав їх спростувати цю інформацію.

Недовіру цій організації неодноразово висловлювала і громада села Лідіївка Доманівського району Миколаївської області, де згадані громадські діячі намагалися підбурити селян до безладу та ініціювали проведення масових акцій. Лідіївчани не тільки не підтримували та засуджували провокаційні дії Луценка С.М., але й на своє звернення отримали постанову судді Миколаївського окружного адміністративного суду від 21.11.2012 року, в якій міститься заборона на проведення мітингів на території села Лідіївка.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.