ССЗ «НІБУЛОН» – приклад для наслідування, яким варто пишатися та надихатися

Минулого тижня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали представники ТОВ «Видавництво «Горобець» (м. Київ) та Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва.

Гості з Києва прибули до Миколаєва вперше в рамках презентації проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину», котрий має на меті повернення рукописних книг часів України-Руси, оригінали яких знаходяться за кордоном у приватних колекціях, бібліотеках, музеях. Подорожуючи, делегація має традицію розширення свого кругозору шляхом відвідування цікавих локацій, для того щоб донести до знайомих, друзів і партнерів важливі добрі новини про Україну, розповісти про те, чим можна пишатися і надихатися.

Не випадковим був і вибір потужностей компанії «НІБУЛОН», адже, як відзначила директорка видавництва Ганна Горобець, назва компанії у всіх на слуху. Тож, не вагаючись, вони почали знайомство з Миколаївщиною із самого серця українського суднобудування.

Екскурсію потужностями суднобудівно-судноремонтного заводу провів Микола Распопов, провідний технолог конструкторського-технологічного відділу. Першою зупинкою став збірно-секційний цех. Оглянувши його, гості відразу усвідомили, які зусилля та інвестиції вкладено у підприємство. Праворуч від цеху, на стапельному майданчику, екскурсанти мали змогу побачити процес будівництва несамохідних суден проєкту В5000М.

Наступним пунктом екскурсії стало відвідування дільниці очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, де листи металу проходять чистку та фарбування, а згодом й дільниці металообробки, де відбувається порізка металу та виготовлення різноманітних деталей на сучасному обладнанні від кращих світових виробників.

Крім того, гостей дуже зацікавив принцип роботи спуско-підйомного пристрою (сліп) та днопоглиблювального судна компанії «Миколаївець» у комплексі з ґрунтовідвізними шаландами, які якраз стояли біля причальної стінки верфі.

- «НІБУЛОН» дуже багато робить для України. І відродження цього суднобудівного підприємства є дуже важливим фактором, адже це престиж України, це нові робочі місця, це розвиток України. Ми йдемо заводом і нас переповнюють відчуття такої піднесеності та гордості за те, що ми як нація усебічно розвиваємося, – відмічає Діана Шамрай, менеджерка видавництва.

Директорка видавництва під враженням від побаченого та почутого анонсувала, що їхній колектив буде поширювати новини компанії, щоб кияни не занепадали духом та надихалися досягненнями такої потужної вітчизняної компанії.

Поділився враженнями від побаченого й Віктор Мойсієнко, професор кафедри української мови Житомирського державного університету імені Івана Франка:

- Найбільше на вашому підприємстві мене вразили навіть не спусковий механізм та потужні крани, а те, що підприємство у квітах, що воно живе. Тут створюються умови для того, щоб людина відчувала себе у абсолютному комфорті та гармонії з природою. Сучасні цехи забезпечують гідні умови праці. А такі фахівці, як Микола Федорович, який нас сьогодні супроводжував, однозначно віддані своїй справі, вони живуть цим. Мені дуже приємно, що випускники вищих професійних училищ, технікумів, університетів регулярно приходять сюди на практику, а згодом працевлаштовуються. А це, як на мене, найкраще свідчення перспектив. Якщо Україна – суднобудівна країна, вона має перспективи. Сьогодні я на прикладі суднобудівно-судноремонтного заводу на власні очі переконався, що наша держава – перспективний суднобудівник.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.