«ССЗ «НІБУЛОН» – підприємство, яке задає стандарти

Нещодавно Товариство з обмеженою відповідальністю «Cуднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали учасники молодіжного крила громадської організації «МрійДій».

Метою екскурсії стало підвищення рівня зацікавленості молоді у підприємницькій діяльності через призму успішного прикладу – ТОВ «Cуднобудівно-судноремнтний завод «НІБУЛОН». Серед екскурсантів були учні миколаївських загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв віком від 15 до 17 років.

Екскурсію потужностями суднобудівно-судноремонтного заводу провів Микола Распопов, провідний технолог конструкторсько-технологічного відділу. Першою зупинкою став збірно-секційний цех, де гості одразу ж відчули суднобудівний ритм підприємства.

Екскурсанти завітали до дільниці очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, де листи металу проходять чистку та фарбування. Після цього гості попрямували до дільниці металообробки, де мали змогу спостерігати за порізкою металу на портальній машині плазмового різання SUPRAREX HD та за виготовленням деталей на сучасному обладнанні від кращих світових виробників.

Чи не найбільше враження на учасників екскурсії справило кранове господарство заводу. Зокрема електрогідравлічний поворотний портальний кран LPS180 німецького виробника Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH вантажопідйомністю до 42 тонн.

Побачене не залишило байдужим жодного з учасників екскурсії. Так, Артур Шамян поділився своїми враженнями:

- Щойно я побачив найвищий рівень розвитку сучасних технологій в контексті суднобудування, яке у нашому місті, здавалося б, занепало. Все ж таки завдяки правильному управлінню і понятійному мисленню керівництва, його ставленню до виробничого процесу ми бачимо найвищу якість роботи. Я дуже хочу, щоб якомога більше людей отримувало відповідну освіту і працювало на таких підприємствах, щоб розвивати їх далі. Хочу, щоб українські підприємці брали приклад з Олексія Вадатурського і реалізовували свої ідеї так, щоб вони перетворювались на щось велике, масштабне і значиме для України та всього світу, як цей суднобудівний завод.

Відзначили гості й роль суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» для Миколаївщини:

- Я вважаю, що кожен поважаючий себе миколаївець повинен побачити це підприємство. Я переконаний, що воно є зразковим не тільки у нашому регіоні, а й у всій країні. Це те підприємство, яке правильно організовує ресурси і задає стандарти. Це приклад для наслідування, – говорить Данііл Григор’євський.

- Мені здається, що суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» створює велику перспективу працевлаштування для студентів наших кораблебудівних ВНЗ, наприклад, НУК імені Адмірала Макарова. Я думаю, дуже важливо, що люди можуть працювати у гідних умовах на теренах України та бути поруч зі своїми родинами, – відмічає Віктор Деміров.

Завершуючи знайомство з суднобудівним заводом, Артур Шамян підсумував загальне враження колективу про підприємство:

- Добре, що суднобудування у Миколаєві збереглось і стрімко відроджується. А темпи модернізації та адаптації підприємства до викликів сучасного суднобудування свідчать, що суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» чекає колосальне зростання.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.