ССЗ «НІБУЛОН» надихає миколаївських школярок будувати кар'єру в суднобудуванні

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали учні Миколаївської ЗОШ №26.

А якщо бути точнішими, то до «НІБУЛОНа» завітали саме учениці Миколаївської ЗОШ №26, оскільки школа цьогоріч долучилася до Всеукраїнської мережі «Дівчата-STEM», мета роботи якої – пробудити інтерес школярок до науки, техніки, інженерії та математики.

Так, у рамках події «Дні дівчат у технологіях» гості познайомилися із сучасною українською суднобудівною верф'ю, мало не єдиним в Україні підприємством, що сьогодні будує повнокомплектні судна, та поспілкувалися з представниками різних професій.

Спочатку фахівці суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» розповіли ученицям про історію створення підприємства, специфіку його роботи, а також про реалізацію суднобудівної програми та реконструкцію підприємства.

Розповіли дівчатам й про особливості роботи основних виробничих потужностей суднобудівної верфі. Побачили гості склад металу з можливістю одночасного зберігання 10 000 т металу, дільницю очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, металообробну дільницю, збірно-секційний цех, а також нові склади ізоляційного обладнання (звукова, протипожежна ізоляція суден тощо) та лакофарбових матеріалів.

Особливе враження на учениць справило судно NIBULON MAX, яке нещодавно було введено в експлуатацію. Школярі з зацікавленням слухали розповідь про його будівництво та неабиякі можливості.

Не залишилася поза увагою відвідувачів й зразкова чистота на підприємстві, численні зелені зони та велопарковка.

- Особливо вразили нас масштаби суднобудівного підприємства рідного міста, велика кількість сучасних цехів та надсучасного суднобудівного обладнання. Для нас це насправді була унікальна екскурсія і чудова можливість дізнатися про процес суднобудування та суднобудівні професії в Миколаєві, – ділиться враженнями учениця Софія.

Наприкінці зустрічі молодь подякувала керівництву компанії за  цікаву екскурсію та привід ще більше гордитися нашим містом.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН