„СМОТРИЧ” ВІДКРИТО!

29 липня відбулося урочисте відкриття нового елеватора філії „Смотрич” ТОВ СП "НІБУЛОН" в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області.

29 липня відбулося урочисте відкриття нового елеватора філії „Смотрич” ТОВ СП "НІБУЛОН" в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області.

- Відкриття нового елеватора стало визначною подією для сільгосптоваровиробників Поділля і справжнім святом для жителів с. Кам’янка, - відзначив  на відкритті заступник голови Хмельницької ОДА з питань АПК Володимир Кирилюк.

З 11 липня, прийнявши перше зерно нового урожаю, підприємство працює в плановому режимі, та це не завадило влаштувати на елеваторі справжнє очікуване свято.  Гостей зібралося чимало. Їх, як ведеться, зустрічали хлібом-сіллю. Як дбайливий господар, генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський показував своє дитя – новенький елеватор з сучасним адміністративним корпусом, лабораторією, обладнаною імпортним обладнанням, міні-готелем для приїжджих співробітників, побутовими приміщеннями з роздягальнями і душовими для працівників та шоферів, автомобілерозвантажувачем, територію, яка за 78 днів із запущеного сміттєзвалища та колишнього складу ядохімікатів перетворилась на сучасне високомеханізоване підприємство з благоустроєною територією.

Елеватор приймає збіжжя і вносить приємні для місцевих сільгосптоваровиробників корективи в тутешній ринок зерна: селяни нарешті можуть продати вирощене збіжжя за справедливу ціну, отримати послуги по зберіганню і сушці зернових за нижчими цінами.

- Це велике досягнення Хмельниччини, що в регіон прийшла потужна компанія, яка працює на товаровиробника, спільно з ним, на хороших партнерських умовах, - сказав у своєму виступі Володимир Кирилюк. – Завдяки такій дружній команді, ім’я якій "НІБУЛОН", великому патріоту України, знаному землеробу Олексію Вадатурському, який зміг у короткий термін створити сильну команду однодумців, на Поділлі з’явилось підприємство просто таки необхідне в нашому регіоні. Ми гордимося, що на Хмельниччині є компанія, яка буде задавати тон у відносинах із сільгосптоваровиробниками.

- "НІБУЛОН" вирізняє серед інших саме головне – висока технологічність, найсучасніше обладнання і чесність у взаємовідносинах з товаровиробниками, - зауважив голова Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції Василь Мельник. – Я впевнений, що камінчани сьогодні отримали гарного, висококласного партнера, який зміцнить цей край.

Т.в.о. голови Кам’янець-Подільскої РДА Ростислав Ярема вручив Олексію Вадатурському підписаний Акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об’єкта Комплексу по прийманню та зберіганню зерна ТОВ СП "НІБУЛОН" в с. Кам’янка. Вручаючи державного документа, Ростислав Ярема наголосив, що завдяки таким компаніям як "НІБУЛОН" та таким керівникам як Олексій Вадатурський в нашій державі завжди буде хліб і до хліба, а Україна знову стане житницею Європи.

Від Української зернової асоціації її Президент Володимир Клименко побажав нібулонівцям доброї конкуренції на зерновому ринку. А Сергій Стоянов, генеральний директор Української аграрної конфедерації привітав товаровиробників Кам’янеччини з прекрасним дарунком – новим елеватором, і запевнив, як експерт зернового ринку, що з приходом "НІБУЛОНа" ціна на зерно в цьому регіоні буде самою оптимальною і відповідною ринковим умовам, тому що в Україні є небагато подібних зерноторгових компаній, які мають власні елеватори, перевалювальний комплекс, що дає перевагу цим компаніям у конкурентній боротьбі. А також привітав владу села і району, що на Кам’янеччину прийшов такий потужний сільгосптоваровиробник, інвестор і, звичайно ж, платник податків.

На святі, як завше, було багато нагороджених грамотами, від генерального директора Олексія Вадатурського, керівників компанії та підрядних організацій до робітників, адже кожний з цих людей на своєму робочому місці не просто самовіддано працював, а вкладав часточку своєї душі, щоб за 2,5 місяці у Кам’янці-Подільському з’явилась фортеця новітньої історії України – хлібна.                

 
 Урочисте відкриття елеватора: 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН