Шість суднобудівних замовлень одночасно

На «НІБУЛОНівській» верфі добігає кінця будівництво першого портового буксира штовхача-кантувальника проєкту Т410, а також суднобудівники розпочали підготовчі роботи для зведення останнього із серії несамохідного судна-майданчика проєкту В1500.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033)

Після стикування носової та кормової частин судна успішно проведено випробування усіх відсіків на герметичність, й наразі тривають роботи з фарбування зовнішньої обшивки. Усередині судна ведуться роботи з монтажу трубопроводів, електрослюсарного і доізоляційного насичення. Паралельно із цим працівники складально-зварювальної дільниці закінчують роботи з виготовлення ходової рубки. Таким чином, будівництво першого портового буксира штовхача-кантувальника наближається до фінальної стадії.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

Суднобудівники закінчили виготовлення носового напівкорпусу судна та почали підготовчі роботи зі стикування його із кормовим напівкорпусом на передстапельному майданчику. Активно тривають роботи із очищення та ґрунтування обох частин судна. У складально-зварювальній дільниці спеціалісти закінчують виготовлення ходової рубки.

Перше несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10035)

На судні, що було нещодавно спущено на воду, добігають кінця роботи з монтажу палубних механізмів. Тривають швартові випробування.

Друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10036)

Завдяки злагодженим діям суднобудівників закінчено роботи з виготовлення секцій замовлення. На стапельному майданчику вже сформована майже половина корпусу майбутнього несамохідного судна.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

Суднобудівники продовжують виготовляти секції замовлення, які найближчим часом будуть перенесені на передстапельний майданчик підприємства.

У цеху металообробки тривають роботи із порізки та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна уже четвертого несамохідного судна-майданчика пр. В1500(зам. 10038).

Наразі на плановому ремонті  у фахівців суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» знаходяться три самохідних судна компанії.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН