Шахраї продовжують полювання

Будьте пильними та уважно перевіряйте компанії, з якими плануєте розпочати співпрацю.

Ми вже неодноразово на своїх офіційних сторінках писали про шахраїв, які видають себе за представників компанії «НІБУЛОН», та давали поради, що допоможуть не стати їхньою жертвою.

Нам приємно, що інформаційна кампанія, спрямована на протидію шахраям, приносить свої плоди і принаймні одна компанія уникла фінансових втрат. 

Днями до служби безпеки ТОВ СП «НІБУЛОН» звернувся представник ПСП «Тавільжанське» (Харківська область). Вони планували реалізувати кукурудзу і на одному з сайтів (https://agro-ukraine.com/ua/trade/m-1061167/kukuruzu-zakupaem-ochen-dorogo/) знайшли пропозицію з прийнятною для них ціною. В оголошені було зазначено контактну особу – Вадим Олександрович – та номер мобільного телефону +38 (097) 566-25-54.

За словами представників ПСП «Тавільжанське»,  під час телефонної розмови Вадим Олександрович назвався співробітником ТОВ СП «НІБУЛОН», а пізніше надіслав на електронну пошту потенційного продавця перелік документів, потрібних для укладання угоди, із зазначенням ТОВ СП «НІБУЛОН» нібито покупцем продукції.

На щастя, представник  ПСП «Тавільжанське» вирішив перевірити інформацію та звернувся за телефонами, вказаними на нашій офіційній сторінці. Поспілкувавшись з фахівцями компанії «НІБУЛОН», зрозумів, що ледь не став жертвою шахраїв, а т.з. Вадим Олександрович (+38 (097) 566-25-54) не є працівником або представником компанії «НІБУЛОН», а отже не має прав чи повноважень здійснювати будь-яку діяльність від імені нашої компанії. 

До речі, на цьому ж інтернет-ресурсі (https://agro-ukraine.com/ua/trade) опубліковано ще кілька оголошень Вадима Олександровича   про придбання с.-г. продукції, і представником якої компанії він представиться наступного разу, невідомо…

Тож будьте пильними та уважно перевіряйте компанії, з якими плануєте розпочати співпрацю. Щоб вас не ввели в оману, спочатку зателефонуйте до офісу нашої компанії та уточніть, чи це той саме «НІБУЛОН».    

А ми вкотре наголошуємо, що:

- компанія «НІБУЛОН» не працює з готівкою;

- усі фінансові операції проводяться виключно у безготівковій формі через банківські установи;

- ми ретельно перевіряємо документи потенційних контрагентів  та  надаємо  свої документи до перевірки. Після чого в обов'язковому порядку укладається   угода/контракт.  І  лише  відповідно до укладеної   угоди/контракту,  в  якій/якому прописані всі права та обв'язки сторін, відбувається безготівковий перерахунок коштів та/чи поставка товарів;

- ділова переписка чи перемовини ведуться тільки через офіційні електронні адреси з доменним ім’ям @nibulon.com.ua та контактні номери телефонів, які вказані на сайті www.nibulon.com. До речі, номери телефонів та електронна адреса, як-от 0512 37 23 44 та mail1@nibulon.com.ua, залишаються незмінними вже майже 20 років.

Приймальня центрального офісу: 

+38 (0512) 37-23-44, +38 (0512) 58-04-04

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.