З Днем захисників і захисниць України!

Шановні співвітчизники!

Від щирого серця вітаю вас з Днем захисників і захисниць України – великим святом мужності та відваги борців за рідну землю.

Символічно цього дня відзначають і християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, що було одним із головних свят українського козацтва, а Богородиця вважалася покровителькою козацького війська.

Сьогодні ж усі українці вшановують як сучасних захисників і захисниць української державності, незалежності та цілісності, так і тих воїнів, хто століттями боровся за самобутність та суверенітет єдиної України. Усіх їх об’єднують справжня завзятість, незламна воля та козацький дух, що передаються із покоління в покоління, як найбільша сила і головна зброя нашого народу.

Вітаю усіх захисників та захисниць України зі святом. Ви – справжній приклад для нас і усіх майбутніх поколінь. Ми пишаємося вами та щиро зичимо миру, міцного здоров’я, любові та благополуччя вам і вашим родинам!


Герой України,
генеральний директор
ТОВ СП «НІБУЛОН»
Олексій Вадатурський

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.