Щоб працювати, треба тільки бажання, волю, і любити свою землю.

19-20 червня в м. Миколаєві проходила Перша спеціалізована конференція зерновиробників України, організована Канадсько-українським зерновим проектом спільно з ТОВ СП "НІБУЛОН".
19-20 червня в м. Миколаєві проходила Перша спеціалізована конференція зерновиробників України, організована Канадсько-українським зерновим проектом спільно з ТОВ СП "НІБУЛОН".
Конференція була організована спеціально для великих та середніх зерновиробників. Як відзначив один із організаторів, спеціаліст з ринкової інформації Канадсько-українського зернового проекту (КУЗП) Сергій Курдицький, мета конференції – дати можливість зерновиробникам безпосередньо поділитися досвідом, поспілкуватися, і, головне, показати аграріям взаємозв’язок у маркетинговому ланцюжку:  зерновиробник-посередник-зернотрейдер. Показати наскільки важлива для України роль саме зернотрейдера в експорті зернових.

- Крім того, ми планували показати нашим зерновиробникам сучасну передову вітчизняну компанію, яка займається виробництвом зернових та їх експортом, - розповів Сергій Курдицький. - "НІБУЛОН" – один із лідерів ринку зерна в Україні, причому це і сільгосптоваровиробник, і інвестор, і зернотрейдер. Це унікальне підприємство, і з досвіду його роботи учасники конференції могли почерпнути багато цікавого та корисного. У перший день вони мали можливість побачити нібулонівські поля на прикладі філії „Снігурівська”, а другого дня – на перевантажувальному терміналі – оцінити можливості сучасної компанії-експортера.

Прибувши у Снігурівську філію, учасники конференції відвідали об’єкти соціальної сфери – сільський клуб, їдальню для механізаторів; побували на урочистому заході з нагоди вручення новеньких американських комбайнів “Massey Fergusson” кращим механізаторам підприємства; оглянули виробничу базу, лабораторію, та найбільше зацікавлення викликали поля. Директор філії „Снігурівська” Юрій Мороз та головний агроном Вадим Лілик детально розповідали про технології вирощування зернових, які застосовуються у підрозділі.

Головний агроном ТОВ „Украгроком”, що на Кіровоградщині, Дмитро Васильєв поділився своїми враженнями від побаченого:

- Наше господарство дещо менше за "НІБУЛОН", ми обробляємо 36,5 тис. га ріллі, та в мене маса вражень. Оскільки я агроном, то скажу спочатку за поля. Вони вигідно вирізняються із загальної картини.  Дуже приємно було бачити на півдні України чудові, доглянуті ниви. На мою думку, чим більше буде у нас таких господарів, тим краще ми будемо жити. А хліба вистачить і нам усім, і ще й половині Європи.

Після відвідин перевантажувального термінала "НІБУЛОНа", заступник директора ТОВ Агрофірма „Мічурін” (Полтавська обл.) Анатолій Литвинюк відзначив оперативність відбору проб та аналізів у лабораторії, значні виробничі можливості підприємства.

- Ми орендуємо невеличкий елеватор, тому мене дуже вразили масштаби термінала, механізація виробничого процесу, організація технологічного циклу.

- Саме підприємство сплановане гарно, - включається в розмову Дмитро Васильєв, („Украгроком”), - все тут відточено до самих дрібниць. Я думаю, що власник не просто хотів побудувати зерноприймальний комплекс, а побудував такий об’єкт, який вирізняє Миколаїв серед інших міст. Думаю, що Олексій Вадатурський дуже любить своє місто, раз зробив йому такий подарунок. Тут видно, що є велике бажання працювати, і велика воля. Це саме те, чого не вистачає багатьом українцям сьогодні. Зараз є все, треба тільки бажання й волю, і любити свою землю.

Нібулонівці не тільки наочно демонстрували свої досягнення. На пленарних засіданнях конференції, перед учасниками виступили заступник генерального директора з торгівлі Андрій Вадатурський з доповіддю з таких питаннь „Світовий баланс зернових. Фактори, які впливають на ціну. Оцінка ринку та прийняття рішення щодо перспектив ринку (тренд ціни)”;

«Вимоги до якості зернових («стандартні» показники якості експортних контрактів). Яка продукція буде користуватися попитом на світовому ринку»;

„Ефективне співробітництво виробників зерна з іншими представниками маркетингового

ланцюга (трейдери, переробники). Визнання вимог кінцевого споживача щодо якості зернових”.

Досвідом впровадження інтенсивних технологій у виробництві зерна з учасниками конференції поділився начальник виробничого відділу ТОВ СП "НІБУЛОН" Костянтин Хмельницький.

 
Візит  учасників конференції до  філії  "Снігурівська" ТОВ СП "НІБУЛОН":

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН