Рубіж у двадцять тисяч пасажирів подолано!

Високошвидкісні пасажирські судна «НІБУЛОН Експрес» демонструють свої перші досягнення.

Старт регулярних водних пасажирських рейсів компанією «НІБУЛОН» був даний лише цієї весни, а насолодитися прогулянкою на легендарних «ракетах» на сьогоднішній день вже змогли більше 20 000 чоловік!

Зокрема, регулярними пасажирськими рейсами вже перевезено більше 10 000 пасажирів, із них більше 8 000 людей – на Кінбурнську косу. Коса до цього часу завжди вважалася важкодоступним туристичним маршрутом. І цього літа багато хто вперше відвідав унікальний природний заповідник, адже раніше для них це було неможливо (мало хто хотів би розпочати свій відпочинок, добираючись туди на перекладних, сумнівними плавзасобами, що стають у морі за кілька десятків метрів від берегу, а далі – по пояс у крижаній воді). Набагато краще – з комфортом на високошвидкісній «ракеті». Як у дитинстві. До спеціально обладнаного цивілізованого причалу.

«Хочеться подякувати компанії «НІБУЛОН» за те, що тепер ми, миколаїці, можемо купатися у чистій морській воді на березі Кінбурна, – розповідає Віталій, який у вівторок разом зі всією родиною вперше побував на Кінбурнській косі. – Завжди мріяли тут побувати, але спосіб добратися до коси завжди був незручним. Відпочинок має бути комфортним і якісним, тому ми вдячні компанії «НІБУЛОН» за таку можливість».

20 000 чоловік – це і благодійні рейси по Дніпру для дітей, учасників АТО, громадських активістів, волонтерів, правозахисників та інших, які «НІБУЛОН» здійснює з метою привернути увагу до проблем річкової галузі та для популяризації пасажирських перевезень у Києві, Каневі, Кременчуці, Черкасах та інших містах України.

Сьогодні компанія «НІБУЛОН» повернула моду на водні пасажирські перевезення. Водний транспорт знову стає популярним та улюбленим серед пасажирів.

 *  *  *

Насправді нова історія річкових перевезень в Україні розпочалася ще рік тому, але тоді цього ніхто не помітив.

Початок 2016 року. Генеральний директор компанії «НІБУЛОН» заявляє про наміри відродити пасажирське судноплавство українськими річками. До його задумів дехто ставиться скептично, але для більшості людей, заклопотаних економічними проблемами та війною, ця новина залишається поза увагою. Незважаючи на це, «НІБУЛОН» не залишає своїх задумів…

Час іде. Фахівці компанії розпочинають вивчення та аналіз можливостей організації регулярних пасажирських водних перевезень в Україні. А вже восени «НІБУЛОНівський» флот поповнюється пасажирськими суднами на підводних крилах типу «Восход» (у народі — «ракета»), збудованих на замовлення Нідерландів, під українським прапором і з гордою назвою «НІБУЛОН-Експрес». Вже відома і дата старту регулярних пасажирських перевезень – весна 2017 року.

Тим часом, поки всі чекають на офіційний старт регулярних рейсів, Олексій Вадатурский вирішує зробити великий подарунок для миколаївців, які все частіше обговорюють можливу появу на українських річках легендарних «ракет»: два дні безкоштовних прогулянок Південним Бугом на нових пасажирських суднах компанії «НІБУЛОН». 19 та 20 листопада 2016 року компанія влаштувала справжнє свято для рідного міста: смаколики, розважальна програма з артистами, конкурсами та пам’ятними подарунками, а також можливість відвідати з оглядовою екскурсією інші судна вантажного флоту компанії – буксир «Кременчуцький», що минулого року був збудований на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», та несамохідне судно. Насолодитися прогулянкою на легендарних «ракетах» прийшли більше 2 000 чоловік. Із десятої ранку кожні півгодини від причалу річвокзалу відходили повністю заповнені охочими теплоходи – загалом понад 20 рейсів тільки за два дні!

Напередодні цього також було здійснено перший рейс судна «НІБУЛОН Експрес» з головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем, головою Миколаївської облради Вікторією Москаленко, черкаським міським головою Анатолієм Бондаренком, вознесенським міським головою Віталієм Луковим та новоодеським міським головою Олександром Поляковим.

І ось травень 2017 року. Старт регулярних водних пасажирських рейсів. Мало не найочікуваніша подія весни.  Першими новим видом транспорту до Миколаєва скористалися жителі міста Вознесенськ, де 13 травня за участі голови міської ради Віталія Лукова, який зробив усе для того, щоб організувати перевезення пасажирів по Південному Бугу до Миколаєва, компанія «НІБУЛОН» запустила регулярні пасажирські перевезення за маршрутом «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв». А вже 6 червня голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко разом з Олексієм Вадатурським особисто вручили квитки на ракету до Вознесенська дітям, чиї батьки захищають Україну в зоні АТО. 

Не менш урочистим було відкриття регулярних пасажирських перевезень річкою і в Херсоні. Пасажирів у Херсоні гостинно зустріли голова Херсонської ОДА Анадрій Гордєєв та голова міської ради Володимир Миколаєнко, які особисто займалися проблемою організації пасажирських перевезень та належної причальної інфраструктури.

А вже 13 червня перше судно на підводних крилах причалило до Кінбурнської коси. Таким чином, дві області – Миколаївська і Херсонська – заявили про початок регулярних пасажирських рейсів на «ракетах» на цю унікальну смужку суші між морем і лиманом.

І хоча, зізнаємося чесно, організація цього процесу дещо затягнулася через довготривалі погодження з державними органами влади, а також необхідність організації належного рівня причальної та берегової інфраструктури, засилля нелегальних перевізників, адже для нас на першому місці завжди була і залишається безпека пасажирів, ми вдячні тим, хто щиро та активно сприяв втіленню в життя цього проекту, хто з розумінням і відповідальністю поставився до соціальної ініціативи компанії з відродження пасажирських річкових перевезень.

До речі, незважаючи на неодноразові звернення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка та особисто генерального директора компанії «НІБУЛОН» до ДП «Адміністрація морських портів України», сьогодні, у двадцять першому сторіччі в європейській країні, наше пасажирське судно поки що не може заходити до портового пункту в м. Очаків у зв’язку з відсутністю сертифікованих та належним чином обладнаних причалів (!).

Взявшись за відродження пасажирського судноплавства, наша компанія взяла на себе і додаткове фінансове навантаження. Незважаючи на те, що цей проект є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН», в який не закладено прибуток, фахівці компанії збудували та встановили спеціальний плавучий причал для швартування пасажирських суден на підводних крилах вартістю 5 млн грн для  організації належного рівня причальної інфраструктури на Кінбурнській косі. Ця споруда має всі необхідні погодження і дає можливість не порушувати екосистему та зберегти біорізноманіття національного природного парку «Білобережжя Святослава», а також створити комфортні умови для пасажирів.

 *  *  *

Такі звичні у Європі, для українців високошвидкісні пасажирські судна стали справжнім дивом і найочікованішою подією весни.

Це емоції, а що на ділі? 20 000 чоловік – це 400 великих автобусів, знятих з трас національного значення. Або 2 000 маршрутних таксі. В планах нашої компанії у 2017 році загалом перевезти 25 000 пасажирів.

Ми робимо дуже велику справу для всієї України. Пасажирські перевезення – нова галузь для компанії «НІБУЛОН» і не наш основний вид діяльності, а скоріше соціальний проект, і ми разом з вами вчимося і робимо їх краще. Переважну більшість ваших зауважень ми намагаємося врахувати, впроваджуючи зміни в розклад діючих маршрутів, графіків руху, систему бронювання квитків та сервіс обслуговуваня. Ми хочемо бути краще і закликаємо до цього і наших пасажирів. Адже комфорт і позитивні емоції від подорожі залежать від кожного пасажира. Водний транспорт – не місце для вживання алкогольних напоїв, нетверезих суперечок, гучних розмов. Будь ласка, ставтеся з повагою один одного!

Поодинокі спроби дискредитації нашої ініціативи та компанії «НІБУЛОН» в цілому шляхом поширення негативних чуток нас не лякають. Ми не зійдемо зі шляху розвитку водного транспорту в Україні та впровадження легальних і цивілізованих пасажирських перевезень до чарівних куточків нашої країни!

З цією метою наша компанія веде повномасштабну реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» таким чином, щоб розмістити на його території дві потокові лінії – для пасажирського і спеціалізованого флоту, а також торгових суден. Ми маємо намір виготовляти власні пасажирські судна нового покоління на підводних крилах і невеликі пасажирські лайнери, щоб розвивати водні перевезення між насаленими пунктами на Дніпрі, а також між великими українськими містами на березі Чорного моря. І ми це зробимо!

Що необхідно від вас? Доброзичливе ставлення до ідеї компанії «НІБУЛОН» відродити водні пасажирські перевезення у непростих умовах української економіки.

 *  *  *

І наостанок. Здійснити пасажирські рейси на суднах «НІБУЛОН Експрес» приходять всією родиною – декілька поколінь українців: ті, хто ще пам’ятає, коли водні пасажирські перевезення були регулярними, та ті, для кого це з дитинства було мрією, яка сьогодні нарешті здійснилася завдяки компанії «НІБУЛОН». За цей короткий проміжок часу ми отримали безліч позитивних відгуків, побажань та пропозицій:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відгуки очільників областей та міст України:

 «Я вдячний компанії «НІБУЛОН» і особливо Герою України Олексію Вадатурському. Це патріот з великої букви і людина з великої букви. Він знайшов і інвестиційні ресурси, і рішення в своєму серці. І тому ми сьогодні відкриваємо цей унікальний, міжобласний, міжрегіональний туристичний маршрут. Надаємо доступ до миколаївських і херсонських Мальдів – до Кінбурнської коси».

«Херсонщина відроджується, річкові перевезення відроджуються, і я вдячний компанії «НІБУЛОН», яка за власною соціальною ініціативою зробила вартість квитків на рівні автомобільних перевезень. Це суто така соціальна ініціатива «НІБУЛОНу», для того щоб привернути увагу всієї України до проблеми відсутності річкових перевезень».

Голова Херсонської ОДА А. Гордєєв

 «Ми відкрили ще один рейс. Перший рейс, який відкрила компанія «НІБУЛОН», поїхав на Вознесенськ, сьогодні ми бачимо інше судно, яке буде возити людей на Кінбурнську косу, яка є природною і історичною спадщиною Миколаївщини. Хочу зазначити, що відновлення саме внутрішнього водного транспорту повинно бути пріоритетним у розвитку нашої області. А також сподіваюся, що народні депутати підтримають законопроекти, які дозволять розвивати річковий флот і будувати його, і це сьогодні вкрай важливе питання».

«Я б хотів подякувати компанії «НІБУЛОН», тому що відновлення пасажирських перевезень річковими артеріями це, по-перше, дійсно подія, велике свято, це поліпшення для людей, по-друге, це підприємство, яке завжди підтримує потреби громадян».

«Компанія «НІБУЛОН» – це видатний приклад того, що у держави має бути власний флот. Сподіваюся, що на цьому прикладі держава знайде можливості і все ж подолає в собі перешкоду і почне відновлювати суднобудування в Україні в цілому. Я вдячний компанії «НІБУЛОН», яка відроджує традиції. Упевнений, що незабаром побудовані компанією судна стануть основою українського судноплавства».

Голова Миколаївської ОДА О. Савченко

 «Я дуже вдячний «НІБУЛОНу», що компанія поставила своєю місією відновлення, пожвавлення річки».

 Миколаївський міський голова О. Сєнкевич

 «Я щиро дякую компанії «НІБУЛОН», дякую тим людям, вознесенцям, які відгукнулися на наше звернення, на звернення виконавчого комітету щодо допомоги в будівництві, відновленні  причалу.  Це дуже складна й недешева робота. Нам ще потрібно документально затвердити все те, що ми створили. Але початок є, надія є, і ми з вами заслуговуємо, щоб ця надія переросла в гарну справу і закріпилася назавжди в нашому місті».

«…Це повернення втраченого. Для багатьох людей це той позитив, якого не вистачає нам, на жаль, і який ми, як місцева влада, як відповідальний бізнес повинні підтримувати».

Вознесенський міський голова В. Луков.

Це лише мала частка величезної кількості публікацій у ЗМІ про відродження компанією «НІБУЛОН» річкових пасажирських перевезень:

Преступности.Нет, 16 листопада 2016 р.

"Українські Новини", 17 листопада 2016 р.

ХЕРСОН.city, 27 листопада 2016 р.

Порты Украины, 29 листопада 2016 р.

Каховские Новости, 1 травня 2017 р.

НикВести, 11 травня 2017 р.

Корабелов.ИНФО, 11 травня 2017 р.

Новости N, 11 травня 2017 р.

ФАКТИ.ICTV, 12 травня 2017 р.

«Факты и комментарии», 12 травня 2017 р.

0512.com.ua, 12 травня 2017 р.

Вознесенск онлайн, 12 травня 2017 р.

СВІДОК ІНФО, 13 травня 2017 р.

Херсон Онлайн, 14 травня 2017 р.

Національний Промисловий Портал, 16 травня 2017 р.

Николаевские новости, №59 від 17 травня 2017 р.

Южная Правда, №54 від 18 травня 2017 р.

Вечерний Николаев, №55 від 20 травня 2017 р.

Вечерний Николаев, №67 від 20 червня 2017 р.

 Inshe.tv, 12 червня 2017 р.

Shipovnik.ua, 13 червня 2017 р.

НикLife, 13 червня 2017 р.

Херсонські факти, 13 червня 2017 р.

Мой Город, 14 червня 2017 р.

Вісті Придніпров’я, 19 червня 2017 р.

Вісник Кременчука, 19 червня 2017 р.

Рідне Прибужжя, №25 від 22 червня 2017 р.

Таврийские Вести, 1 липня 2017 р.

Економічна правда, 3 липня 2017 р.

БизнесЦензор, 3 липня 2017 р.

Николаевские новости, №80 від 5 липня 2017 р.

Рідне Прибужжя, №27 від 6 липня 2017 р.

Днепр Час, 7 липня 2017 р.

 

Нагадаємо, що детальну інформацію про час, місце, можливість бронювання квитків та вартість послуг, ви зможете отримати, зателефонувавши за номером (050) 394 74 83 (з 08:00 до 20:00  без вихідних) або надіславши запит на ел. пошту: passflot@nibulon.com.ua.

Також уся інформація про пасажирські перевезення розміщена на офіційній сторінці компанії www.nibulon.com у розділі «Пасажирські перевезення».

Компанія «НІБУЛОН» також просить усіх висловити свою думку і бачення щодо організації рейсів або будь-яких інших пропозицій. Для нас важлива думка кожного. Допоможіть нам зробити пасажирські перевезення доступнішими та зручнішими для вас. Просимо вас із пропозиціями та відгуками звертатися на офіційну сторінку компанії «НІБУЛОН» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/nibulonltd

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.