Розпочали збір соняшнику нового врожаю

Друзі, 28 серпня «НІБУЛОН» розпочав обмолот соняшнику. В планах компанії зібрати врожай на площі у 19 тис. га.

Культура сформувала непоганий урожай, але останні три тижні жорсткої посухи сильно прискорили достигання соняшнику, що вплинуло на показники.

Станом на сьогодні збирання ведеться в Миколаївському кластері, а також починаємо на Черкащині, у Чигирині. Перші поля, які досягли прийнятної до збирання вологості, показують урожайність 2-2,5 т/га.

Команда агрономів та фахівців з безпеки рослин здійснює постійний моніторинг стану посівів, для того щоб вчасно та ефективно застосовувати необхідні заходи для запобігання будь-яким можливим проблемам, на які ми можемо впливати. Ми приділяємо особливу увагу екологічно безпечним методам боротьби, щоб зберегти найвищу якість наших культур.

«НІБУЛОН» залишається відданий якості та стійкості у вирощуванні зернової продукції і ми віримо, що наші старання призведуть до високих результатів у галузі сільськогосподарського виробництва.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.