«НІБУЛОН» розпочав посівну з використанням технології стріп-тілл

У прагненні до постійного покращення врожайності та ефективності сільськогосподарського виробництва «НІБУЛОН» розпочав посівну кампанію озимого ріпаку під урожай 2024 року з використанням передової технології.

В її межах здійснюється експериментальне використання двох різних підходів до посіву. З одного боку, класичний метод обробки ґрунту та посіву зерновими сівалками. З іншого – упроваджується технологія стріп-тілл у Миколаївському кластері. Таким чином протягом минулого тижня вже засіяно майже 3 тисячі гектарів ріпаку.

Стратегічне рішення обмежити посівні площі ріпаку в сезоні 2024 року, зосередивши їх лише в Миколаєві, базується на економічних розрахунках та спрямоване на максимізацію врожайності й раціональне використання ресурсів.

Нагадаємо, що технологія стріп-тілл передбачає посів в оброблені смуги з міжряддям 70 см та використання позиціонування в режимі реального часу (RTK) з відхиленням до 2,5 см. Така практика допомагає не лише забезпечити високу точність та ефективність технологічних операцій, але й зменшити споживання палива, обмежити випаровування вологи з ґрунту та запобігти вітровій ерозії.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.