Розбудова сучасного українського флоту триває

Суднобудівники «НІБУЛОНа» виконують добудовчі роботи та працюють над новими замовленнями.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

На підприємство прибуло обладнання пропульсивного комплексу замовлення, й наразі фахівці працюють над його монтажем. На судні встановлюються головні двигуни від Scania (Швеція) та гвинторульові колонки DTG Propulsion BV (Нідерланди).

 Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

Повністю сформовано міцний корпус судна, який складається із тридцяти секцій. На палубі суднобудівники встановлюють комінгси вантажного майданчика, а також насичують приміщення, зокрема монтують труби пожежної системи і системи осушення у сухих відсіках. Після закінчення цих робіт фахівці малярно-ізоляційної дільниці приступлять до очищення та фарбування цих приміщень.

 П’яте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10040)

У цеху металообробки фахівці продовжують порізку та гнуття металу для виготовлення деталей останніх семи блоків корпусу судна. Збірно-секційний цех уже виготовив частину секцій, наразі працюють ще над дванадцятьма. 

Четвертий буксир модернізованого пр. 121М (зам. 10044)

На стапельному майданчику із перших чотирьох секцій суднобудівники формують корпус замовлення. Фахівці металообробної дільниці продовжують підготовлювати метал для виготовлення деталей фальшбортів, рубки та фундаментів майбутнього судна, а збірно-секційний цех працює над зібранням секцій.

 Нагадємо, що у рамках реалізації актуальної виробничої програми суднобудівно-судноремонтний завод на початку літа спустив на воду уже третє несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500 (зам. 10037). Наразі на судні тривають добудівні роботи, зокрема електромонтажники займаються підключенням обладнання. Після успішних швартовних випробувань замовлення буде передано судноплавній компанії «НІБУЛОН».

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.