Робота над найдовшим самохідним крановим судном в історії незалежної України не стоїть на місці

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» на NIBULON MAX уже встановили носовий кран фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH типу CBG360 вантажопідйомністю 45 тонн, готується до монтажу кормовий кран.

Самохідний перевантажувач пр. П-140 (зам. 10032)

Наразі добігають кінця  роботи з ізоляції житлових приміщень  судна. Відбувається встановлення панельного зашиття і прокладання кабелю.

Паралельно з цим столярний цех  верфі продовжує виготовлення суднових меблів. На ходовому містку завершена ізоляція,  проводяться роботи зі встановлення панельного зашиття, заведення кабелів до обладнання, завантажено пульт судноводіння.

У машинному відділенні вже розпочато випробування головних дизель-генераторів і систем енергетичної установки. Встановлено носовий вантажний кран фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH, готується до монтажу кормовий кран. На передстапельному майданчику ведеться складання кришок люкових закриттів для двох трюмів, безпосередньо на планширах трюмів йде насичення комінгсів.

Судно, що вже у  вересні цього року в ході міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019, який пройде на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», буде введено в експлуатацію, запроєктоване і будується за чинними правилами і під наглядом Регістра судноплавства України.

Несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10035)

Ведеться порізка металу для виготовлення секцій. Закладні секції готуються до установки на стапельне місце.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.