Рекордні жнива: підрозділи компанії продемонстрували найвищий за всі роки валовий збір

2019 рік у компанії «НІБУЛОН» не обійшовся і без рекордів у сфері виробництва товарної сільгосппродукції.

22 підрозділи компанії «НІБУЛОН» розташовані у 12 областях України: не лише на півночі, де погодні умови зазвичай сприяють формуванню високої врожайності, а й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами. Незважаючи на це, щороку «НІБУЛОН» демонструє стабільно високі результати збирання врожаю. Не став виключенням і цьогорічний сезон.

За словами заступника генерального директора з сільськогосподарського виробництва Костянтина Хмельницького, в цьому році компанія досягла рекордних обсягів виробництва –  близько 367 тис. тонн. У порівнянні з 2018 роком це 9 % росту обсягів виробництва сільгосппродукції. Сумарно підрозділи компанії зібрали ранніх культур понад 160 тис. тонн, а пізніх – 207 тис. тонн.

«Це кращий результат за всі роки господарювання компанії, але нам ще є чим пишатися у цьогорічному сезоні, – продовжує Костянтин Хмельницький. – Головним результатом сезону 2019 став рекордний валовий збір пшениці – 138 тис. тонн, врожайність соняшнику – 25,0 ц/га та сорго – 61,1 ц/га. Це також безпрецедентні показники за всю історію діяльності компанії».

Підрозділи компанії використовують передові агротехнології та техніку, уважно слідкують за виконанням комплексної технології вирощування сільгосппродукції, що забезпечує і передові результати на полях. Детальніше у нашому огляді по культурах: найвищу врожайність соняшнику продемонстрували філії «Прибужанівська» (Миколаївська обл.) – 35,2 ц/га, «Мрія» (Хмельницька обл.) та «Куп’янська» (Харківська обл.) – по 29,1 ц/га; кукурудзи – «Хмільник» (Вінницька обл.) – 106,4 ц/га та «Романівська» (Житомирська обл.) – 97,0 ц/га; сорго – «Біловодська» (Луганська обл.) – 64,3 ц/га. У групі ранніх зернових лідерами виявились філії півдня: пшениця – 53,8 ц/га (філія «Врадіївська») і ріпак –30,2 ц/га (ДП «Лідієвське») на Миколаївщині.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.