Рекорди 2018: заготівля сільгосппродукції

Досягти рекордних показників ТОВ СП «НІБУЛОН» вдалося у 2018 р. і в заготівлі сільськогосподарської продукції.

Так, у першому півріччі 2018/19 маркетинговому році  підприємства компанії вже заготовили 3,6 млн тонн, що є абсолютним рекордом за весь час нашої діяльності.

Разом із тим, за результатами першого півріччя 2018/19 маркетингового року одразу три перевантажувальні термінали ТОВ СП «НІБУЛОН» (без врахування морського перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві) з невеликим відривом один від одного очолили рейтингову таблицю із закупівлі сільгосппродукції.

Зокрема до трійки лідерів увійшли два з наймолодших підприємств компанії –  запорізька філія «Хортиця» (246,8 тис. тонн, що на 37 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року) і  миколаївська філія «Вознесенська» (244,1 тис. тонн, що на  23 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року), а також херсонський перевантажувальний термінал філії «Козацька» (240,6 тис. тонн). До речі, збудований у 2012 році термінал філії «Козацька» тривалий час утримує лідируючі позиції з приймання сільськогосподарської продукції серед інших нібулонівських зернових складів. Зважаючи на вказані показники ефективність використання виробничих потужностей та місткості зерносховищ на підприємствах лише за шість місяців поточного маркетингового року у всіх названих трьох перевантажувальних терміналах уже склала понад  3 оберти.

Така ефективна робота компанії стала можливою завдяки комплексному підходу до створення логістичної інфраструктури компанії: будівництво терміналів, флоту і т. п. Адже, окремо ці ланки (термінали, флот) не могли б так успішно та ефективно працювати. Ефективним є і комплексний підхід у транспортуванні продукції. Так, на сьогодні логістику компанії практично повністю переорієнтовано на водний транспорт, а той незначний відсоток, що припадає на автомобільні і залізничні перевезення,  – це переміщення продукції з елеваторів, що збудовано у безпосередній близькості до зон вирощування сільськогосподарської продукції, на перевантажувальні термінали, які розташовані на річках.

На сьогодні загальний обсяг зберігання зерна компанії становить 2 млн тонн. Таким чином, заготовивши всього лише за 6 місяців поточного маркетингового року 3,6 млн тонн продукції, підприємства компанії зробили вже майже 2 оберти.

Варто зазначити, що водночас у компанії щорічно збільшуються перехідні залишки, що на сьогодні дозволяє планувати свою діяльність на шість місяців уперед!

Враховуючи великий попит на перевантажувальні термінали і зернові склади компанії у сільгосптоваровиробників і їхню активну співпрацю з нами, до початку 2019/20 МР компанія «НІБУЛОН» має намір збільшити потужності зі зберігання сільгосппродукції п’яти своїх підприємств у Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях, у тому числі філій «Вознесенська» (22 тис. тонн) та «Хортиця» (16,5 тис. тонн). У серпні 2017 року було добудовано та збільшено потужності філії «Козацька» на 16 тис. тонн, що збільшило загальну потужність до 92 тис. тонн.

Будуючи нові об’єкти у безпосередній близькості до українських сільгосптоваровиробників, «НІБУЛОН» не лише зменшує їхні витрати на транспортування продукції, забезпечуючи якісну її доробку та зберігання, а й суттєво розвантажує дороги країни, адже прийняте збіжжя перевозиться до морського перевантажувального термінала компанії у Миколаєві річковим транспортом. Враховуючи безперервне розширення потужностей власного суднобудівно-судноремонтного заводу, а також збільшення чисельності вантажного флоту, компанія зможе перевозити внутрішніми водними шляхами до 4 млн тонн вантажів на рік. У результаті з українських доріг щорічно буде зніматися понад 166 тис. вантажівок!

Новини з теми

Зi святoм Вeликoдня!

Зi святoм Вeликoдня!

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.