Андрій Вадатурський виступив на Європейській конференції стосовно висвітлення інфраструктурних потреб України та Молдови

У четвер, 8 грудня, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський виступив на віртуальній конференції, яку організували Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейська комісія, де обговорювалися термінові та довгострокові потреби для розвитку експортної інфраструктури України та Молдови.

Вадатурський розповів про зусилля, які докладає компанія «НІБУЛОН» для пом’якшення викликів та збоїв, спричинених війною Росії. Серед них – будівництво нового терміналу в Ізмаїлі, щоб зменшити вразливість компанії до складнощів, які продовжують впливати на функціонування чорноморського зернового коридору.

Він пояснив, що диверсифікація експортних маршрутів дозволить аграрному сектору України компенсувати зриви, спричинені вторгненням Росії, та гарантувати, що сектор відіграватиме ключову роль у майбутньому відновленні та відбудові України.

Водночас він наголосив на необхідності фінансування термінових потреб аргокомпаній у капіталі міжнародними партнерами, а також цільових стратегічних інвестицій у сектор.

«Була надана значна міжнародна підтримка зернового коридору, але український агробізнес також потребує «коридору фінансування», щоб ми могли підготуватися до наступного сільськогосподарського сезону та реалізувати стратегічні рішення для подолання перешкод, спричинених війною», – сказав Вадатурський.

Віцепрезидент ЄБРР Алан Пійю виступив модератором дискусії, у якій також взяли участь Космін Карстеа, генеральний директор DP World Олександр Камишін, генеральний директор АТ «Укрзалізниця» Петру Стефанут, генеральний директор TTS Олег Тофілат, генеральний директор ДП «Залізнична дорога Молдови» та Матіас фон Тухер, генеральний директор ISC Danube Logistics.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.