Протягом 25 років "НІБУЛОН" має бездоганну репутацію серед фінансових інститутів і партнерів

За 25 років своєї діяльності ми стикалися з різноманітними методами нечесної боротьби з нашою компанією. У нас намагалися забрати бізнес, блокували підходи з води та суші до наших підприємств, нам підпалювали офіс, відкривали кримінальні справи, застосовували і багато інших брудних прийомів, і звичайно ж кожна така подія супроводжувалася масовою брудною інформаційною атакою в ЗМІ.

Тож не здивувала нас і вчорашня «сенсаційна» фейкова новина під заголовком «НИБУЛОНу» грозит дефолт перед ЕБРР?», яка стала наслідком послідовної публічної боротьби компанії «НІБУЛОН» за відродження українських річок на благо всіх українців, а не з метою збагачення купки охочих нажитися на державі осіб. Зауважимо, що як керівник нашого підприємства, так і члени колективу завжди відкрито висловлюють свою позицію, не ховаючись за спинами підставних осіб та маловідомих інтернет-ресурсів. Натомість наші опоненти здебільшого використовують усі наявні способи, щоб приховати своє прізвище або ж використовують т. з. «смітникові» сайти.

Учорашня ситуація стала ще й свідченням нерозбірливості низки українських медіа, серед яких і такі авторитетні видання, як  УНІАН, «Бізнес», «Капітал», «Апостроф», «Латифундист», які опублікували цю недостовірну інформацію.

Навіть незважаючи на те, що всі ці видання майже щотижня публікують новини про діяльність нашої компанії, запрошують нас в якості експертів галузі, а деякі й регулярно відвідують наші виробничі потужності  і розуміють, що інформація є недостовірною, жоден з них не звернувся до нас за коментарем, підтвердженням чи спростуванням інформації, нікому не знадобилися підтверджувальні документи. Усі вони «повірили» (можливо й не безкоштовно) маловідомому сайту StockWorld, авторські права якого, за даними самого ж сайту, належать ТОВ «Фондовый Мир», створеного в 2003 році та зареєстрованого за адресою: Російська Федерація, м. Москва, вул. Малигіна, 6. У 2010 році правонаступником ТОВ «Фондовый мир» стала інша московська компанія ТОВ «Трансинвестхолдинг», яке, до речі, зараз перебуває в стані ліквідації.

Зважаючи на той факт, що першоджерелом фейкової публікації являється російський сайт, можна припустити, що вона стала реакцією однієї відомої промислово-фінансової групи з російським капіталом, яку «НІБУЛОН» неодноразово згадував у своїй публічній критиці законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» та ін.

Запевняємо, що будь-які спроби дискредитувати нашу компанію приречені на те, що ми будемо їх спростовувати об‘єктивними даними.

У своїй діяльності група компаній «НІБУЛОН», як це прийнято у всьому світі, використовує як довгострокові, так і короткострокові  кредитні кошти українських та європейських банків, а також отримує фінансування від провідних міжнародних фінансових інституцій. Фінансування    поточної операційної    діяльності    за   рахунок короткострокових кредитних  коштів є загальноприйнятою практикою, знавці ринку підтвердять. За умовами укладених кредитних угод, усі кредитори щоквартально проводять фінансовий аналіз діяльності групи компаній. Фінансові показники діяльності нашої компанії щонайменше вдвічі кращі, ніж зазначені у фейковій публікації. За 25 років нашої діяльності не було жодного випадку прострочення виплати відсотків або тіла кредиту. Як наслідок, усі кредитори щороку розширюють співробітництво з нашою компанією.

Спростовують такі фейкові публікації і наші досягнення та успішна реалізація інвестиційних проектів. За 7 місяців поточного маркетингового року ми експортували 2,73 млн тонн зернових та олійних культур (нагадаємо, що наша компанія вже багато років поспіль є лідером серед українських експортерів зернових та олійних культур). Саме в цей час ми активно здійснюємо будівництво двох перевантажувальних терміналів у Херсонській та Запорізькій областях (будуть введені в експлуатацію вже у травні поточного року), проводимо глибоку реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН»  у Миколаєві та паралельно будуємо на ньому самохідні і несамохідні судна.

 Успішність цих проектів та їхня корисність для держави не викликає сумнівів ані у політичного керівництва країни, ані в наших партнерів, ані в місцевих громад, на території яких ми інвестуємо, створюємо сотні робочих місць та сплачуємо податки (тільки за 2015-2016 маркетинговий рік наша компанія сплатила 313 млн грн податків та зборів).

Поширена  ЗМІ  недостовірна інформація про фінансовий стан компанії "НІБУЛОН" була спростована і старшим  радником  ЄБРР з зовнішніх зв'язків у країнах Східної Європи та Кавказу  Антоном Усовим, який офіційно заявив, що дана інформація не відповідає дійсності, а "НІБУЛОН" обслуговує свої зобов'язання в штатному режимі https://www.facebook.com/nibulonltd/posts/1193505587437116.

У той час поки деякі українські ЗМІ підіграюють на користь інших країн у стилі «LifeNews», ми й надалі будемо продовжувати дотримуватися своєї державницької позиції, вести просвітницьку діяльність, розвивати українську логістичну інфраструктуру, підвищувати рівень української сільськогосподарської продукції на зовнішніх ринках. Ми й надалі плануємо лише поглиблювати співпрацю з іноземними партнерами та інтегрувати Україну у глобальний світ. І такими нікчемними та замовними публікаціями нашим опонентам не вдасться відволікти нас від виконання стратегії розвитку компанії. Нас не зупинити!

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.