Пресреліз: «НІБУЛОН» відкриває новий річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі

12 червня 2020 року у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області відбудеться урочисте відкриття нового потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН».

З 2009 року «НІБУЛОН» активно реалізує масштабну інвестиційну програму, в рамках якої відроджує суднобудівну галузь, розвиває судноплавство на внутрішніх водних шляхах України, активно розбудовує мережу перевантажувальних терміналів по всій Україні. Тепер до числа українських регіонів, де представлена компанія, доєдналася й Дніпропетровщина. 

Введення в експлуатацію цього надпотужного підприємства є справжньою подією для аграрного сектора регіону та всієї України. Сільгоспвиробники чекали на це довгих 12 років, і надихнувшись їхньою підтримкою, в надскладні часи пандемії коронавірусу та економічного спаду як у світі, так і в Україні, компанія «НІБУЛОН» разом з професійною командою будівельників у стислі терміни та з дотриманням усіх заходів безпеки збудувала це сучасне повністю автоматизоване інфраструктурне аграрне підприємство з приймання, зберігання та доробки сільгосппродукції. 

У непростий час «НІБУЛОН» створив 1500 робочих місць для будівельників з 73 різних організацій з усієї України, 7 з яких знаходяться у Дніпропетровській області. Зумів здолати усі труднощі на шляху отримання обладнання, яке в оптимальні терміни виготовили та доставили в Україну провідні світові виробники Італії, Іспанії, Німеччини, Великої Британії та інших країн. Нам вдалося зробити усе, щоб будівництво не зупинялося, а сільгосптоваровиробники Дніпропетровщини до початку нового аграрного сезону отримали надійного та відповідального партнера.

Щоб звести цей високотехнічний сучасний об’єкт компанії «НІБУЛОН» виконано колосальний обсяг робіт. Забито 3311 паль (довжиною близько 56 км), забетоновано близько 25 тис. квадратних метрів, змонтовано більше 5000 тонн металоконструкцій, прокладено більше 6,5 км мереж водопроводу та каналізації, більше 7,5 км мереж газопостачання та більше 95 км мереж електропостачання, автоматики та сигналізації, збудовано вантажний причал довжиною 150 метрів. Зусиллями компанії буде виконано днопоглиблення акваторії причалу площею більше 8 га та 14 км водного підходу до акваторії від суднового ходу на р. Дніпро. Задля безпеки судноплавства будуть встановлені засоби навігаційної обстановки.

Зведення річкового перевантажувального термінала у с. Мар’янське відбувалося за підтримки наших постійних першокласних міжнародних фінансових партнерів – Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку і Міжнародної фінансової корпорації. Загальна вартість інвестицій – 23 млн дол. США. Підприємство, яке стане найсучаснішим технологічним об’єктом у регіоні й забезпечить робочими місцями більше сотні людей, може одночасно зберігати 76 тис. тонн сільгосппродукції, щодоби просушувати 3,6 тис. тонн та відвантажувати на водний транспорт 12 тис. тонн збіжжя, а також здатне приймати 300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить внутрішньообласні та міжобласні автошляхи на понад 12,5 тис. вантажівок.

Прихід компанії в с. Мар’янське має й неабияке соціальне значення для місцевих мешканців, адже, окрім вирішення ряду важливих економічних питань, громада отримала й відповідального інвестора. 11 млн гривень у рамках соціальної угоди буде направлено на вирішення нагальної проблеми водопостачання до населеного пункту. На сьогодні «НІБУЛОН» уже виконав заміну частини старого технічного водопроводу й наразі ведеться підготовка проєкту на прокладання нового водопроводу для питної води. Здійснено також ремонт під’їзної дороги, облаштовано узбіччя тротуарною плиткою, укладено плитку біля пам’ятного знака при в’їзді в село. А ще поза межами соціальної угоди «НІБУЛОН» планує провести освітлення центральної вулиці, прокласти зручні тротуарні доріжки від в’їзду в село до місцевої школи та організувати сучасний центр дозвілля для місцевих жителів – паркову зону з зеленими насадженнями та необхідними для відпочинку засобами і обладнанням.

Нове потужне підприємство відкриє доступ сільгоспвиробникам до сучасної інфраструктури зернового ринку, зробить їх учасниками зовнішньоекономічної діяльності. Усі партнери компанії «НІБУЛОН» матимуть змогу розвивати власні господарства за рахунок зекономлених коштів на транспортуванні продукції, реалізовувати вирощене збіжжя за справедливими ринковими цінами, ефективно планувати свою діяльність, адже професійна команда та сучасне транспортне й лабораторне обладнання перевантажувального термінала забезпечить швидке та якісне обслуговування без нескінченних черг. 

Робота філії «Зеленодольська» значно поліпшить логістику регіону та пожвавить економіку, забезпечивши значні стабільні надходження у вигляді податків до бюджетів різних рівнів, дасть поштовх для розвитку багатьох інших галузей. Поява аграрного комплексу стане додатковим поштовхом і для відродження Дніпра як транспортної артерії України, адже усе прийняте збіжжя «НІБУЛОН» транспортуватиме саме водним транспортом, суттєво розвантажуючи автомобільні шляхи не лише області, але й усієї України.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.