Працівники Перевантажувального термінала пройшли щорічне спеціальне навчання з питань охорони праці

Одним із важливих напрямів сталого розвитку «НІБУЛОНу» є підтримка добробуту та здоров’я співробітників компанії, а також подовження їхнього трудового довголіття. З цією метою в компанії регулярно проводиться комплекс заходів, які передбачають навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Наразі триває щорічне спеціальне навчання з наступною перевіркою знань з питань охорони праці працівників перевантажувального термінала «НІБУЛОН». Навчання проводиться для працівників ПТ, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, до яких належать:

  • електрозварювальні та газополум'яні роботи;
  • транспортування балонів із різними видами газів;
  • монтаж, наладка, технічне обслуговування, ремонт і демонтаж вантажопідіймальних машин і механізмів, ліфтів, конвеєрів, підвісного канатного гідравлічного транспорту, технологічного і верстатного обладнання, електроустановок та ліній електропередач;
  • роботи в колодязях і бункерах;
  • роботи на висоті;
  • обслуговування і ремонт газопроводів, газорозподільних пунктів, які використовують природні вуглеводневі гази;
  • обслуговування механічних та автоматичних ліній;
  • роботи в силосах, призначених для різної сільськогосподарської продукції, тощо.

Навчання проходить у три етапи.

Перший – теоретичний і передбачає вивчення чинного законодавства України про охорону праці, актуальних основ гігієни праці та виробничої санітарії, загальної інформації про медичні огляди, нещасні випадки, причини, профілактику та їх розслідування. Навчання провів спеціаліст служби охорони праці та медичної підтримки «НІБУЛОНу» Сергій Савінець.

Другий етап – практичний і стане в пригоді як на виробництві, так і в будь-якій життєвій ситуації. Працівники медичного центру Лідія Тесля, Наталія Гуц та Анастасія Ткачук провели тренінг, присвячений наданню домедичної допомоги постраждалому до приїзду медиків та засвоєнню алгоритму дій при виявленні людини у невідкладному стані. Основний акцент – на відпрацюванні базових навичок, що не потребують спеціальних медичних інструментів. Зокрема, співробітники ПТ вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію, відпрацьовували техніку непрямого масажу серця, тренувалися накладати джгут та зупиняти різні види кровотеч.

Зараз проходить завершальний етап – індивідуальне заняття для кожного працівника з безпосереднім керівником відповідно до того типу робіт, які він виконує.

У результаті співробітники ПТ поновлять необхідні знання та навички, які допоможуть у разі виникнення реальної, а не «тренувальної», ситуації не розгубитись і максимально швидко виконати всі необхідні дії.

Цьогорічний курс триватиме до 15 вересня і охопить понад 80 працівників ПТ.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.