Потужності перевантажувального термінала філії «Вознесенська» збільшуються

«НІБУЛОН» збільшує потужності зі зберігання сільгосппродукції філії «Вознесенська» Миколаївської області на майже 22 тис. тонн.

У рамках реалізації проєкту компанії щодо збільшення потужностей своїх підприємств сьогодні на перевантажувальному терміналі з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Вознесенська» триває  будівництво додаткових зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами.

Основними будівельними об’єктами, передбаченими проєктом, є 3 зерносховища ємністю по 7,3 тис. тонн кожне (близько 22 тис. тонн); завантажувальна естакада з ланцюговими транспортерами; підземна розвантажувальна транспортна галерея із стрічковими транспортерами; система аспірації з повітроводами та пилоочисним устаткуванням; системи дощової каналізації в складі дощоприймачів та каналізаційних мереж.

Додаткові ємності підприємства матимуть річну потужність з перевантаження зернових вантажів 64,5 тис. тонн. Разом з існуючим технологічним комплексом нові потужності створять єдину автоматизовану систему прийому, обробки та відвантаження зернових та олійних культур на водний та автомобільний транспорт. Після введення їх в експлуатацію загальна ємність складського зберігання філії становитиме близько 98 тис. тонн, а річний обсяг перевантажень збільшиться до понад 600 тис. тонн.

Так, сьогодні на будівельному майданчику філії «Вознесенська» спеціалісти ТОВ «БК «Перспектива» та ТОВ «БК «Бастіон» закінчують улаштування палевих полей під основні об’єкти нового будівництва. Наразі виконано роботи з забиття паль під два з трьох зерносховищ.

Фахівці ТОВ «Астарта Млинелеваторбуд» закінчили влаштування фундаментів верхніх завантажувальних перехідних галерей та приступили до виготовлення фундаментів зерносховищ. Повністю готова підземна галерея, де зовсім скоро підрядники почнуть збирати транспортне обладнання.

Незабаром ТОВ «МЕТТРАНССЕРВІС» має розпочати роботи з монтажу металоконструкцій першого зерносховища та перехідних галерей.

Спеціалісти ПП «Мета» прокладають мережі водопроводу та каналізації.

Нагадаємо, що цього року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» на Вознесенщині, що був збудований та введений в експлуатацію влітку 2016 року, прийняв свій перший мільйон тонн сільгосппродукції. А за весь час роботи підприємства річкою Південний Буг з філії «Вознесенська» до морського перевантажувального термінала в Миколаєві транспортовано понад 1,2 млн тонн вантажів, а отже, шляхи країни розвантажено на більше 50 тис. вантажівок. Завдяки зведенню додаткових зерносховищ на території підприємства в майбутньому нам вдасться збільшити ці показники.

Нагадаємо, проєкт по збільшенню виробничих потужностей також включає будівництво додаткових ємностей на території філій «Новоодеська» (10 тис. тонн), «Кам’янка-Дніпровська» (16 тис. тонн),  «Хортиця» (16,5 тис. тонн)  та «Голопристанська» (20 тис. тонн).

Раніше «НІБУЛОН» також збільшував потужності своїх підприємств. Так,  у 2017 році на філії «Сватівська» (Луганська обл.) зведено додаткові зерносховища об’ємом зберігання 12,36 тис. тонн, на філії «Козацька» (Херсонська обл.) потужності зі зберігання сільгосппродукції зросли на 16 тис. тонн. У серпні 2018 році  «НІБУЛОН» ввів в  експлуатацію новий елеваторний комплекс загальною ємністю 43 тис. тонн на території головного перевантажувального термінала у Миколаєві, у результаті чого загальний обсяг зерносховищ підприємства збільшено до 173 тис. тонн.  А вже у вересні цього року збудовано додаткові потужності на філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.), а саме три зерносховища загальною ємністю 20 тис. тонн.

Також паралельно зі збільшенням потужностей зі зберігання сільгосппродукції філії «Вознесенська» компанія будує у м. Хмільник Вінницької області новий комплекс з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт.

Сьогодні загальний обсяг зберігання зерна компанії становить 2,1 млн тонн.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН