Поставленої мети – 3,5 млн тонн вантажів водним транспортом – досягнуто!

Судноплавна компанія «НІБУЛОН» досягла поставленої мети, перевізши за підсумками 2018/19 маркетингового року внутрішніми водним шляхами понад 3,5 млн тонн різноманітних вантажів. Таким чином, обсяг перевезень флотом компанії, порівняно з попереднім маркетинговим роком, зріс аж на 40 %.

Загалом за час діяльності судноплавної компанії «НІБУЛОН» (з 2009 р.) станом на 01.07.2019 внутрішніми водними шляхами України транспортовано 14,9 млн тонн вантажів, а отже, розвантажено автошляхи на майже 621 тис. вантажівок. Серед вантажів, які на сьогодні активно перевозяться сучасним флотом компанії: зерно, метал, вугілля, будівельні матеріали, херсонські кавуни та дині, а також великогабаритні вантажі.

Активно працюють і плавкрани компанії. Так, у 2018/19 МР обсяг відвантаженого ними на експорт зерна склав понад 2,7 млн тонн, що на 38 % перевищує відпрацьований обсяг 2017/18 МР. А з введенням у вересні цього року в експлуатацію унікального 140-метрового перевантажувача «NIBULON MAX» з двома крановими частинами, річні обсяги перевалки вантажів флотом зростуть на 2-3 млн тонн/рік, а обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії – до 4-5 млн тонн/рік. Також це судно дасть можливість гнучко використовувати річковий вантажний флот, виступаючи накопичувачем у період відсутності суден закордонного плавання.

Зазначимо, що, незважаючи на надмірне та необґрунтоване податкове навантаження на внутрішній водний транспорт, чого немає в жодній країні світу і що робить цей вид транспорту неконкурентним відносно інших видів транспорту (залізничного та автомобільного),  компанія «НІБУЛОН» продовжує щорічно збільшувати обсяги перевезень вантажів внутрішніми водними шляхами.

Від 2009 до 01.07.2019 року тільки за роботу водного транспорту компанія сплатила близько 370 млн грн податків і зборів. У тому числі більше 184 млн грн акцизного податку на дизельне пальне, використане тільки водним транспортом, більше 43 млн грн – рентної плати за користування водними ресурсами, близько 27 млн грн – портових зборів, близько 13 млн грн – за проходження суден шлюзами Дніпровського каскаду, 2,6 млн грн – витрати на радіочастотний моніторинг і рентна плата за користування РЧР, більше 5 млн грн – за послуги Регістра судноплавства України, а також 94 млн грн єдиного соціального внеску. Таким чином, за кожну тонну перевезеного водним транспортом вантажу ми платимо 25 грн в якості податків і зборів.

Керівництво компанії неодноразово виступало з пропозицією організації обговорення оптимальної для України моделі державного регулювання розвитку ВВТ та ВВШ із залученням широкого кола  українських і міжнародних фахівців. Це дозволить не лише успішно розвивати річкове вантажне та пасажирське судноплавство в Україні, але й відродити вітчизняне суднобудування і дати поштовх для розвитку іншим галузям економіки.  

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.