Поставили 340 тис. тонн агропродукції в нужденні країни

За підсумками маркетингового року сезону 2022/2023 «НІБУЛОН» поставив 340 тис. тонн пшениці до нужденних країн Африки – Джибуті, Ємену, Сомалі тощо.

Відповідну акредитацію «НІБУЛОН» отримав ще у 2008 році й на сьогоднішній день є єдиною українською компанією, яка може брати участь у роботі гуманітарної місії на рівні з міжнародними гравцями.

««НІБУЛОН» – відповідальна компанія, яка поставляла збіжжя в країни Африки ще до світової кризи і продовжує робити це й нині під час війни. Подолання голоду у світі – невід’ємна складова нашої стратегії сталого розвитку та наша глобальна мета. Тому «НІБУЛОН» й надалі продовжуватиме постачати зерно українських фермерів тим країнам, які цього потребують у першу чергу, та всіляко буде підтримувати їх», – зазначив директор з торгівлі «НІБУЛОН» Володимир Славінський.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.