Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала підприємства «НІБУЛОНа»

Днями генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та голова наглядової ради Андрій Вадатурський зустрілися з Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

До складу делегації також увійшли: пан Руслан Кац, радник з політичних питань Посольства Канади в Україні, полковник Роберт Фостер, аташе з питань оборони, пані Ірина Лаврів, перекладачка і асистентка Посла.

Ця зустріч стала цікавою та цінною для обох сторін. Представники канадської делегації зі справжнім захопленням відкрили для себе «НІБУЛОН», познайомившись з роботою миколаївських підприємств компанії, а також обговорили напрями можливої співпраці між Канадою та Україною.

Розпочалося знайомство із суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», мало не єдиного підприємства в Україні, яке на сьогодні спеціалізується на повнокомплектному будівництві суден. Гостям розповіли про історію створення та реконструкцію суднобудівної верфі, а також про плани щодо наступного етапу її модернізації. Оглянула делегація і виробничі потужності заводу, зокрема дільницю очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, металообробну дільницю та збірно-секційний цех, оцінила роботу сучасного суднобудівного обладнання. 

Піднялися гості й на «НІБУЛОНівські» судна – буксири «NIBULON-10» (пр. РОSS-115) та «Нодарі Чантурія» (пр. 121М). Оглянули палубне обладнання, потужні двигуни, рухомі рубки, високо оцінила Посол Канади й комфортні умови усіх житлових приміщень суден. А також «Нодарі Чантурія» показало себе в дії: судно доставило представників делегації до миколаївського перевантажувального термінала.

На головному морському зерновому підприємстві компанії гостям розповіли про принципи, специфіку його роботи та реальні досягнення «НІБУЛОНа» щодо створення системи закупівлі, обробки зерна, відвантаження його на річковий флот та ін., показали вагову, зерносховища, загальна ємність яких сьогодні становить 173 тис. тонн. 

Під час зустрічі Олексій Вадатурський згадав й про успішне співробітництво Канади та України, започатковане компанією ще у 2003 році. Тоді агентство Еxport Development Canada за сприяння Державного експортно-імпортного банку України надало фінансування в $1,1 млн на зведення одного з двох славнозвісних куполів-зерносховищ, збудованих за сучасною французькою технологією під керівництвом канадської фірми «Domexpert, Inc.». Канадою було виготовлено одну з оболонок для куполів-зерносховищ, і на сьогодні це найбільші куполи-зерносховища у світі. Також очільник «НІБУЛОНа» з вдячністю відмітив, що «Канада завжди підтримує нашу країну. Ви справжні друзі, друзі України. Компанія завжди відкрита до переговорів та нових партнерських відносин».

Наприкінці зустрічі Посол Канади Лариса Ґаладза від імені усіх гостей висловила підтримку та вдячність Олексію Вадатурському за продуктивну зустріч і запросила «НІБУЛОН» відвідати суднобудівні підприємства в Канаді:

- Мені дуже приємно сьогодні особисто познайомитися з вами, Олексію Опанасовичу, та на власні очі побачити компанію «НІБУЛОН». Те, що ми тут бачимо, про що чуємо, говорить про вашу відповідальність та серйозний підхід. Ви великий платник податків, ви захисник екології річок, ви працюєте на користь громади і всього суспільства. Я дякую вам за вашу працю, за те, що ви боретеся за Україну. Ваші ідеї – правильні, і ми з вами.

Нагадаємо, що підприємства компанії «НІБУЛОНа» неодноразово приймали почесних гостей із Канади. На кожній зустрічі компанія вражала відвідувачів своїми досягненнями та кожного разу доводила, що Україна – це морська держава, яка будує власні судна та розвиває внутрішні водні шляхи. Зокрема, у березні 2016 року та квітні 2019 року підприємства компанії відвідав тодішній Посол Канади Роман Ващук.

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.