Плавучий кран «НІБУЛОНІВЕЦЬ» спущено на воду

В середині грудня 2015 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду несамохідного плавкрана проекту С14938.

Попри символічність даної події, яка засвідчила подальше відродження суднобудівної галузі в регіоні, було прийнято рішення про проведення спуску у виключно робочому режимі, за участю колективу заводу.

Після переведення судна зі стапеля до заводського пірсу на ньому стартували добудовчі роботи, зокрема, монтаж електричного обладнання, ізолювання та оздоблення приміщень житлового комплексу,  підготовчі роботи до випробування механізмів.

Довжина крана складає 38,5 м; ширина – 12 м; висота борту на міделі – 3,45 м; осадка – 1,45 м.

Після проведення швартовних та ходових випробувань та введення в експлуатацію наприкінці 2015 року судно буде прийнято на відповідний клас Регістра судноплавства України: KE * Ice1 B-R4-RSN2,0 плавкран.

Несамохідний плавкран використовуватиметься у парі із раніше придбаним компанією перевантажувальним грейферним мобільним краном Terex Fuchs MHL 385 D. Даний тандем виконуватиме навантажувально-розвантажувальні операції на рейді та на перевантажувальному терміналі без залучення сторонніх організацій, а також допоміжні вантажні операції.

Плавкран, призначений для навантаження різноманітних типів насипних вантажів, допоможе компанії досягти стратегічного напрямку роботи − доведення обсягів перевезень зерна Дніпром і Південним Бугом до позначки в 3 млн тонн на рік.

Варто нагадати, що нещодавно до складу «флотської сім’ї» «НІБУЛОНу» було прийнято два несамохідних судна проекту NBL-91.

А сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» розроблена та успішно реалізується виробнича програма зі 100% завантаженістю підприємства на найближчі п’ять років. У планах компанії на 2016-2018 роки будівництво на власній судновій верфі 13 несамохідних суден (проекти NBL-91, В2000, 90М); самохідного плавучого крана (є однотипним з плавучим краном «Святий Миколай»); двох багатоцільових морських буксирів потужністю 3,5 та 5 тис. к. с.; трьох буксирів-штовхачів модернізованого проекту 121.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.