Підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» завжди тримають планку високої культури виробництва та цивільного захисту

Сучасні елеваторні комплекси та перевантажувальні термінали ТОВ СП «НІБУЛОН» – це підприємства європейського зразка та за своїм призначенням є складними об’єктами із підвищеним ризиком виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Компанія інвестує значні кошти у забезпечення найкращих умов праці і попередження можливих надзвичайних ситуацій техногенного характеру. Тому сьогодні всі наші підрозділи оснащені за останнім словом техніки. На підприємствах встановлені автоматичні системи управління технічними лініями, системи контролю температур і запобігання загорань, системи насосних станцій і подачі води, а також сформовані добровільні пожежні команди. Окрім того, ми завжди підтримуємо високу культуру виробництва та належний санітарний стан на території усіх підрозділів.

Враховуючи підвищений рівень небезпеки та наявність високих інженерних споруд на підприємствах, ми практикуємо проведення періодичних спеціальних навчань у співпраці зі службами ДСНС України. Нещодавно такі навчання з питань цивільного захисту відбулися на філії «Золотоніська», що на Черкащині.

Для відпрацювання оперативних дій органів управління та сил цивільного захисту підприємства при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру в умовах мирного часу та особливого періоду відбулися командно-штабні навчання у рамках триденних заходів.

За тактичним задумом навчань, внаслідок замикання електромережі на одній із зерносушарок виникла пожежа. У зв’язку з виникненням аварійної ситуації змінний майстер зупинив роботу сушарки і здійснив оповіщення керівництва підприємства та формувань цивільного захисту, після чого приступив до ліквідації осередку пожежі порошковим вогнегасником. Головний інженер за екстреним номером 101 повідомив про виникнення пожежі на об’єкті пожежно-рятувальну службу ДСНС району та почав збір добровільної пожежної команди підприємства. Паралельно з цим головний енергетик об’єкту вимкнув постачання електроенергії та газу, запустив пожежну насосну станцію.

За вказівкою керівника робіт був оперативно розгорнутий штаб із ліквідації надзвичайної ситуації, визначено напрямки вводу сил і засобів та розпочато координацію дій особового складу.

Згідно з оперативним планом добровільна пожежна команда «НІБУЛОНа» провела розвідку місця пожежі та за допомогою увімкненої пожежної насосної станції приступила до гасіння. Згодом до ліквідації надзвичайної ситуації долучився ДПРЗ №6 ГУ ДСНС України в Черкаській області. Спільними злагодженими діями умовну пожежу було успішно локалізовано та ліквідовано. Постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації на підприємстві не зафіксовано.

За підсумками проведених навчань із основними та додатковими завданнями всі учасники заходу впорались. Було досягнуто високого рівня взаємодії підрозділів ГУ ДСНС та пожежної команди компанії «НІБУЛОН». Кожна зі сторін змогла перейняти важливий досвід, відпрацювати вміння та навички боротьби із пожежею на об’єкті. Дякуємо за плідну та злагоджену співпрацю органам ДСНС України!

Варто відзначити, що навчання з питань цивільного захисту та пожежної охорони регулярно проводяться на всіх підприємствах компанії, що безперечно сприяє попередженню надзвичайних ситуацій та повній готовності й злагодженості дій при їх виникненні.

Безпека – понад усе!

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.