Підприємства «НІБУЛОНа» відвідало керівництво давнього партнера компанії Креді Агріколь Банк

Цього тижня перевантажувальний термінал та суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідало керівництво давнього стратегічного партнера компанії АТ «Креді Агріколь Банк».

Голова правління українського представництва банку Карлос де Корду, заступник голови правління, відповідальна за корпоративний бізнес та малий і середній бізнес Лариса Бондарєва, а також керуюча регіонального відділення банку Оксана Васильченко особисто зустрілись з генеральним директором «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським і фінансовим директором компанії Ольгою Бабаніною та обговорили умови майбутньої співпраці. 

Візит відбувся в рамках знайомства новопризначеного голови правління зі стратегічними партнерами банку. Гості відзначили, що незважаючи на коронакризу та загальносвітовий спад економіки, компанія не збавляє темпів росту, стаючи важливим стимулом для відновлення та росту економіки. Велика заслуга в цьому, безумовно, керівництва компанії. 

Зазначимо, що Credit Agricole – одна з найбільших фінансових груп світу – співпрацює з компанією «НІБУЛОН» з 2008 року. Маючи значний досвід фінансування аграрного сектору у Франції, банк має конкурентні переваги і на українському ринку фінансових послуг та є піонером впровадження нових фінансових продуктів. Зокрема, він одним з перших організував фінансування заставних операцій з зерном в Україні.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.