Підписали угоду з CLAAS на постачання сільськогосподарської техніки

Зустрілися з CLAAS на виставці AGRITECHNICA 2023, яка цього тижня проходить у Ганновері, для підписання угоди про придбання обладнання. Усього в 2024 році передбачено постачання 29 одиниць сільськогосподарської техніки, а саме: 10 комбайнів, 15 тракторів та 4 телескопічних навантажувачів.

Нове обладнання дозволить департаменту агровиробництва «НІБУЛОНу» зайти у весняно-польові роботи сезону 2024 з новою інноваційною технікою. У компанії розраховують, що це дасть змогу в стислі терміни та якісно здійснювати основні технологічні операції, заощаджувати пальне та інші ресурси.


Оновлення техніки відбувається в межах проєкту реформи напряму та вдосконалення технології виробництва, ініційованого агродепартаментом «НІБУЛОНу» в 2023 році. Напрям має намір зменшити собівартість виробництва та вийти на конкурентоспроможний рівень відносно інших виробників сільгосппродукції. Такий курс передбачає зменшення кількості техніки при одночасному підвищенні ефективності та точності операцій.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.