Перший мільйон філії «Решетилівська»

Для колективу нібулонівської філії «Решетилівська», що у селі Жовтневому на Полтавщині, 03 лютого стало днем особливим, важливою датою в історії підприємства: елеватор прийняв мільйон тонн зерна з початку свого існування – з листопада 2006 року.

В історії компанії «НІБУЛОН» елеватор філії «Решетилівська» теж займає особливе місце, він відіграв роль першопрохідця у розбудові мережі елеваторних комплексів у провідному зерновому регіоні, в Полтавській області, та й в інших регіонах, де компанія розвиває елеваторну інфраструктуру. Восени 2006 року було введено в експлуатацію першу чергу підприємства, наступного року – другу. «Розширений пункт прийняття та відвантаження зерна філії «Решетилівська» – це просто так, скромно, звучить його назва, насправді ж, це потужний елеваторний комплекс, оснащений сучасним імпортним обладнанням, потужністю майже 39 тисяч тонн, можливістю сушіння 3 тис. тонн зерна, його очищення 2 тис. тонн і відвантаження на залізничний транспорт 3,5 тис. тонн на добу. Елеватор взяв на себе основні потоки зерна у цьому регіоні, виробники сільгосппродукції відразу повірили нібулонівцям завдяки професіоналізму і чесності працівників підприємства, об’єктивності визначення якості зерна, яку забезпечує сучасна лабораторія.

На загальноукраїнському рівні елеватор теж здобув визнання як підприємство європейського рівня: він став призером конкурсу на кращі будинки та споруди, збудовані і введені в експлуатацію в 2006 році, який 2007 року провело Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

У цій, уже солідній, «біографії» філії є ще одна яскрава сторінка: філія «Решетилівська» – рекордсмен. 2008/2009 маркетинговий рік був відзначений справді чудовим результатом – філія прийняла 251 тис. тонн зернових та олійних культур. За той період елеватор здійснив сім повних виробничих циклів.

Свій перший прийнятий мільйон тонн зерна колектив напрацьовував наполегливістю, професійним ставленням до справи, досвідом роботи на рівні нібулонівських стандартів. За ці роки відвантажено 928 тис. тонн, просушено 507 тис. тонн, прийнято 42 854 одиниці автотранспорту, укладено 324 договори поставки, проведено роботу з 383 постачальниками, середньорічний показник приймання зерна – 111,1 тис. тонн.

У розрізі по культурах прийнято 689, 9 тис. тонн кукурудзи; 171,2 тис. тонн пшениці; 101 тис. тонн ячменю; 20,9 тис. тонн ріпаку; 14,1 тис. тонн сої.  

– Особливої атмосфери, якогось виключного режиму для нас не існує, – пояснює причини успіху директор філії «Решетилівська» Валерій Реуцой. – Працюємо в тих же умовах, що й інші. А ось внутрішні резерви, професійний підхід до справи – це і є головний двигун, що рухає підприємство вперед. І, звичайно, великий досвід роботи наших працівників.

Говорячи про досвід решетилівських елеваторників, Валерій Федорович насамперед називає тих, хто найбільше працює на підприємстві, хто є становим хребтом колективу. Це головний бухгалтер Ірина Войтюк, головний інженер Олександр Гирка, завідуюча сучасною лабораторією Олена Красько, її заступник Оксана Капустянська, головний механік Сергій Журавель, оператор сушарки Микола Ткаченко, транспортерник Сергій Юкляєв, оператор Сергій Шкурупій, бухгалтер-реєстратор Тетяна Березіна…

Що після мільйону, які плани щодо руху до мільйону другого? «А вся справа тільки у нас самих, у нашому вмінні, досвіді, відповідальності, – каже Валерій Реуцой. – Територіально ми не можемо розвиватися, розбудовуватися, така особливість місцезнаходження підприємства. Тому використаємо професійний капітал, яким володіє наш колектив».

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН