Перші фундаменти нового комплексу у Хмільнику

23 серпня 2019
Джерело: Прес-центр
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.

Наразі вже завершено планування території та прокладання кабелю, який у свою чергу під`єднано до мережі тимчасового  електропостачання.

Зараз ТОВ "ОЛЛ ІНЖИНІРИНГ" (м. Київ) виконує роботи з влаштування фундаментів автомобілерозвантажувача, норійної вежі, зерносховищ, підземної галереї, блоку адміністративних будівель  (загальний об'єм бетону складає близько 1000 куб. м), ТОВ «Рембуд Теремки» (м. Київ) проводить забиття паль під основні об`єкти підприємства. Усього до забиття за проєктом передбачено  384 палі. Водночас основи під залізничну колію готує ПП «Владікос» (м. Кременчук). Станом на сьогодні на об`єкті працюють понад 50 фахівців.

Після завершення підготовчого етапу буде розпочато прокладання зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, влаштування ростверків під основні об`єкти підприємства та монтаж металевих конструкцій ємностей загальною вагою понад 102 тонни.

Новий комплекс з прийому та відвантаження продукції з інших філій ТОВ СП «НІБУЛОН» на залізничний транспорт не лише забезпечить повну автоматизацію виробничого процесу, а й збільшить обсяги заготівлі компанії. Окрім того, наближення до виробників сільськогосподарської продукції  зменшить витрати фермерів на реалізацію зернової продукції, що в свою чергу підвищить прибутковість  їхнього господарства та створить сприятливі  умови для нарощування обсягів продукції сільськогосподарського виробництва.

Прочитали: [787]
Останні новини
20 вересня 2019
Найочікуваніша подія у галузі українського суднобудування та водного транспорту.
19 вересня 2019
20-21 вересня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (м. Миколаїв, Каботажний спуск, 2/1) відбудеться масштабний та насичений яскравими подіями міжнародний форум TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.
Вгору