Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві працював і працює у штатному режимі

Будь-яка підрядна чи субпідрядна організація повинна чітко усвідомлювати, що роботи потрібно виконувати згідно зі встановленими правилами

На будівництві різноманітних об’єктів компанії «НІБУЛОН» щороку працюють тисячі працівників із понад 150 сторонніх підрядних організацій. На жаль, незважаючи на суворі вимоги і постійний контроль з боку нашої компанії за дотриманням правил охорони праці та пожежної безпеки з метою створення безпечних умов праці на виробництві, завжди знайдеться підрядна організація чи її працівник, який не дотримується встановлених правил.

На жаль, така ситуація сталася 25 березня на миколаївському перевантажувальному терміналі компанії. Працівники підрядної організації  ТОВ «ЕВРОСТРОЙМОНТАЖ» (керівник Баршак Роман Миколайович), намагаючись прискорити терміни здачі свого об’єкта на будівництві комплексу, у вихідний день, без попереднього погодження з компанією «НІБУЛОН», як це визначено умовами договору, та порушуючи правила техніки пожежної безпеки (Інструкція з організації безпечного ведення вогневих робіт на вибухопожежонебезпечних та вибухонебезпечних об'єктах та наказ МВС України 1417 від 30.12.2014 р Про затвердження правил пожежної безпеки в Україні), виконували вогневі роботи при монтажі металоконструкцій. Унаслідок такої недбалості іскра від металевих конструкцій потрапила на транспортерну гумову стрічку вимкненого від напруги обладнання, що і стало причиною її загорання та значного задимлення (днями ми проведемо експеримент  і на прикладі підпаленого шматка гумової транспортерної стрічки продемонструємо, що саме її загорання спричинило таке задимлення).   

Завдяки професійним діям працівників термінала та Державної служби України з надзвичайних ситуацій  локальне загорання було швидко ліквідоване, за що ми висловлюємо велику подяку.  

Жодна людина не постраждала. Наслідки загорання ліквідовані. Компанія не зазнала збитків.

Зважаючи на той факт, що вогневі роботи виконувалися на значній відстані від технологічних ліній, що працюють, а в зоні безпосередньої близькості було лише обладнання, не підключене до напруги, перевантажувальний термінал працював і працює у штатному режимі.

До ТОВ «ЕВРОСТРОЙМОНТАЖ» будуть застосовані штрафні санкції відповідно до умов договору, і в подальшому, після завершення виконання робіт на об’єкті, цей підрядник не буде допущений до участі в тендерах на виконання будівельних чи інших робіт на наших підприємствах. І так буде з кожною організацією, яка при виконанні робіт чи експлуатації обладнання порушуватиме правила охорони праці та пожежної безпеки. Будь-яка підрядна чи субпідрядна організація повинна чітко усвідомлювати, що роботи потрібно виконувати згідно зі встановленими правилами, а не сподіватися, що «й так пройде, адже це не моє власне обладнання» і т. п. Цінуйте свою роботу та можливість не поневірятися за кордоном в її пошуках, поважайте своїх колег і замовників, адже така недбалість не лише дискредитує нашу компанію, але й може, не дай Боже, призвести до інших наслідків!

Прикро, але ця ситуація також показала і те, що є люди, які дуже радіють, що на нашому підприємстві сталася така ситуація, але нічого не трапляється лише у того, хто нічого не робить. Ми ж, у свою чергу, на горе злостивцям, детально проаналізуємо цю ситуацію, зробимо для себе висновки, вживемо належних заходів з метою запобігання повторення таких поодиноких ситуацій та продовжимо активно інвестувати в економіку і розбудовувати країну!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН