Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві працює у штатному режимі

Вчора на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаїв відбулося задимлення, а потім і загорання частини перехідної галереї. Ця подія сталася в період шквального вітру.
Оперативно силами ГУ ДСНС України у Миколаївській області, працівників суднобудівно-судноремонтного заводу, судноплавної компанії, команд буксирів та перевантажувального термінала загорання було ліквідовано.
Постраждалих немає.  
Причини інциденту встановлюються.
На даний момент електроенергія та освітлення подано на всі ділянки підприємства. На пошкодженій ділянці працівниками підприємства, без залучення сторонніх організацій,  будуть оперативно проведені відновлювальні роботи. 
На щастя, ця подія суттєво не вплинула на роботу термінала.  Основні технологічні лінії  та с.-г. продукція не були затронуті вогнем. Вже зараз термінал працює в штатному режимі і жодних перебоїв чи затримок у роботі з нашими партнерами не буде.  
Також просимо ЗМІ не створювати штучний ажіотаж навколо цієї події та подавати тільки перевірену та зважену інформацію. Від такої ситуації не застраховане жодне підприємство, ми ж сильна і успішна компанія, тому справимося і з цією ситуацією.
Генеральний директор компанії
Олексій Вадатурський
був особисто присутній на місці події і висловлює щиру вдячність особисто Максиму Грицаєнку, начальнику ГУ ДСНС України у Миколаївській області та його працівникам, а також всім працівникам компанії «НІБУЛОН»,  за оперативну та злагоджену роботу.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.