Паливозаправний пункт компанії у Кременчуці прийняв перші партії дизельного пального

Лише в липні цього року компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію перший паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.), а новозбудований об’єкт уже прийняв дві партії дизельного пального в кількості 230 т.

Першу партію  дизельного пального найвищої якості (Євро-5) за прямим імпортним контрактом від Акціонерного товариства «ORLEN Lietuva» в кількості  двох вагонів-цистерн, або 112 тонн, філією «Кременчуцька» було прийнято 23 липня. Наразі це були перші пробні партії поставки дизельного палива, надалі щомісяця плануються поставки в обсязі 360-720 тонн. І вже наступного дня, завдяки оперативній та злагодженій роботі персоналу, відбулося і перше відвантаження нафтопродуктів та заправка автотранспорту.

Паливозаправний пункт у Кременчуці оснащено колонкою для заправки автотранспорту та пунктом для заправки буксирів, тож за перший тиждень роботи на філії «Кременчуцька» було заправлено 20 одиниць автомобільного транспорту загальним об’ємом 10 000 л, що дало змогу заощадити близько 20 000 грн,  забункеровано два буксири, а також 100 т дизельного пального переправлено до філій компанії зі східного регіону.

Зазначимо, що на підприємстві встановлена автоматизована паливороздавальна колонка (ПРК), яка дає можливість цілодобово заправляти вантажний автотранспорт автоматично, без залучення оператора, що, у свою чергу дає змогу відмовитися від послуг заправних станцій сторонніх фірм та зекономити на різниці ціни близько 1 160 тис. грн/рік.

Завдяки будівництву паливозаправного пункту для власного користування вдвічі скорочуються терміни доставки нафтопродуктів (з чотирьох до двох днів) на філії східного регіону ТОВ СП «НІБУЛОН», зокрема в Луганській та Харківській областях, а також  вдвічі зменшуються логістичні витрати, що дає можливість зекономити до 250 тис. грн в місяць. Окрім того, компанія наразі бункерує буксири безпосередньо на філії «Кременчуцька», що не тільки зменшує час на доставку пального, а й значно здешевлює пальне за рахунок відсутності логістичної складової.

Таким чином, через вдале географічне розташування паливозаправного пункту є можливість забезпечити інші підрозділи компанії, що найближче розташовані до філії «Кременчуцька», дизельним пальним та зменшити при цьому логістичні витрати, а також за рахунок скорочення плеча  доставки пального розвантажити автошляхи України. Заправка буксирів та автотранспорту компанії безпосередньо на філії «Кременчуцька» зменшить логістичну складову компанії та допоможе бути більш конкурентними в Полтавському регіоні при наданні послуг з перевезення зернової продукції.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН