Олексій Вадатурський поза політикою

Ніякої участі у фінансуванні або організації аграрної партії «Заступ» власники компанії «НІБУЛОН», в особах Олексія та Андрія Вадатурських, не брали і не мають таких намірів у майбутньому.

2014 рік ознаменувався для України калейдоскопом різних, не завжди добрих, подій. У надскладних умовах українці героїчно, іноді ціною свого життя, виборюють для своєї держави територіальну цілісність, незалежність, свободу, мирне небо над головою та можливість жити в оновленій європейській країні.

Наприкінці серпня поточного року в країні офіційно стартувала кампанія з позачергових виборів народних депутатів України. На виборчі перегони відведено дуже мало часу і найпростіший спосіб отримати бажану впізнаваність – скористатися заслугами та здобутками інших і розповсюдити цю інформацію в мережі Internet. Дешево і сердито.

Мабуть, саме таку пораду учасникам новоствореної політичної партії дали політтехнологи. Адже саме в серпні на багатьох Internet-ресурсах з’явилася типова інформаційна замітка на кшталт: аграрії (без уточнення, хто саме) купують для переселенців зі Сходу житло. За задумом це була інтрига, щоб викликати цікавість у читача. А для резонансу та вагомості було додано інформацію «аграрного експерта», який зауважив, що у нього та його колег є «припущення», що це власник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. Кілька слів про проблеми Сходу, які взялося вирішувати ВО «Заступ», кілька про європейський вектор розвитку країни, згадування про відоме та успішне сільгосппідприємство «НІБУЛОН» та проблеми аграрної галузі, і, вочевидь, за невеличкий гонорар (адже інакше б видання поцікавилося достовірністю викладених в замітці фактів) почала ширитися просторами мережі Internet потрібна замовникам інформація.

У «НІБУЛОНі» переконані, що українці мають право на правду та захист від маніпулювання, відтак,

офіційно повідомляємо, що ніякої участі у фінансуванні або організації аграрної партії «Заступ» власники компанії «НІБУЛОН», в особах Олексія та Андрія Вадатурських, не брали і не мають таких намірів у майбутньому. У зв’язку з чим просимо не ототожнювати цю політичну силу з діяльністю компанії «НІБУЛОН» або з іменами її власників.

У «НІБУЛОНі» завжди відкриті для діалогу, тож вчергове закликаємо представників ЗМІ розповсюджувати тільки перевірену та достовірну інформацію. Не забувайте, що жертвами четвертої гілки влади можуть стати близькі та рідні вам люди. А організаторів та спонсорів політичної сили закликаємо не намагатися отримати голоси виборців за допомогою обману та маніпуляцій. Україна заслуговує на чесні вибори!

Новини з теми

Шахраї продовжують полювання

Шахраї продовжують полювання

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.