Олексій Вадатурський – капітан українського агробізнесу

Олексій Вадатурський увійшов до першої трійки кращих керівників України.

Журнал «Корреспондент» зібрав імена керівників найбільших українських компаній: банків, страхових, роздрібних мереж, промислових, аграрних, телекомунікаційних – усього більше сотні лідерів, які в сумі відповідають мінімум за половину українського ВВП.

За словами редакції, рейтинг був складений на підставі думок журналістів, а також відомих аналітиків щодо публічної репутації керівників компаній і їхнього внеску в економічні результати компанії.

– У нас є повна впевненість у тому, що економіку рухають конкретні люди. Якщо в Україні все ще є економіка, незважаючи на вітчизняні податки і доморощену бюрократію, то приблизно наполовину це заслуга цих лідерів великого бізнесу. Нам дуже пощастило, що вони є і працюють тут. Хоча без споживачів, клієнтів, а також бізнесів розміром поменше, нашої економіки теж не було б, – зазначають автори рейтингу.

Цього року до рейтингу увійшло лише три представника сфери аграрного бізнесу. Найкращий результат серед них отримав генеральний директор компанії «НІБУЛОН», зайнявши другу сходинку загального рейтингу і продемонструвавши один з кращих результатів в оцінці особистого внеску керівника в економічні результати компанії.

Стратегічне бачення та воля керівництва сьогодні є одними з важливих передумов успіху бізнесу в реаліях української економіки. І Олексію Вадатурському вже протягом багатьох років вдається не спиняти темп розвитку компанії, досягаючи лідерства все у нових і нових сферах діяльності.

Сьогодні успіх «НІБУЛОНа» – це унікальний випадок, коли аграрна компанія майже самотужки успішно відроджує річкове судноплавство та суднобудування в країні. Компанія докорінно змінює українську логістику, будуючи флот на власному суднобудівному заводі та зводячи перевантажувальні термінали  уздовж Дніпра та Південного Бугу. Так, нещодавно Олексій Вадатурський і голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль оригінально і нестандартно дали старт будівництву нового потужного перевантажувального термінала підприємства в селі Тернівка Вільнянського району – за допомогою прямого телевізійного включення з будівельного майданчика в ході ІІІ Міжнародного форуму Інтеграції та кооперації «InCo Forum 2018».

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.