Олексій Вадатурський – герой сьогодення

15 травня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців 22-ї щорічної загальноміської програми «Людина року. Городянин року». Відповідно до оголошених у березні результатів Олексія Опанасовича визнано Героєм року 2020 за значний внесок в охорону здоров’я міської громади в період подолання пандемії коронавірусу.

Визначення переможців програми «Людина року. Городянин року» проводилося за допомогою експертного опитування.Враховуючи думки експертів і громадськості, цього року оргкомітетом було прийнято рішення про заснування спеціальних відзнак. Саме у головній відзнаці 2020 року – «Спецпроєкті «Герої року» – за одностайною думкою експертів програми та жителів Миколаєва Олексія Опанасовича визнано заслуженим володарем почесного звання «Герой року 2020».

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич вручив на сцені почесну нагороду Олексію Вадатурському у присутності восьми янголів у білих халатах, які розділили перемогу у спецпроєкті разом із ним. Олександр Сєнкевич відзначив, що на початку пандемії вся держава була наполохана невідомим, а Олексій Опанасович без зволікань почав діяти:

– Я хотів би подякувати Олексію Опанасовичу. Впевнений, що все, що потрібно довести собі, миколаївцям, українцям, світу, Ви вже зробили. І доказом тому є навіть не сьогоднішня перемога, а зірка, яка у вас на грудях. Але я впевнений, що навіть це не межа ваших можливостей, тому я бажаю вам міцного здоров'я, заряду енергії, який би ви не просто демонстрували нам, а заряджали всіх нас, миколаївців і українців, на те, щоб кожен із нас брав вас за приклад і ставав героєм.

До привітань міського голови приєдналися Ірина Шамрай, начальниця управління охорони здоров'я міської ради, та Марія Грачова, директорка КНП ММР «Міська лікарня № 1».Ірина Шамрай подякувала генеральному директору за те, що він ділився своїм досвідом, у свій вільний час займався допомогою лікувальним закладам міста, започаткувавши там дійсно «НІБУЛОНівський» стандарт.

Під час церемонії нагородження Олексій Опанасович подякував громаді за визнання і навів кілька показових цифр системної допомоги компанії українській медицині, на яку у 2020 році було направлено близько 100 млн гривень:

– Я – Герой України і своїми вчинками в найскладніші часи для Миколаєва та України завжди підтверджую своє звання, і як Людина року міста Миколаєва піднімаю планку вище і вище. Я дякую експертній раді, я дякую оргкомітету, я дякую своїй команді «НІБУЛОНівців», яка в ті часи, надскладні часи, мене підтримала […]. Ми вклали в медицину міста Миколаєва десять міських бюджетів. Ми вклали в медицину міста Миколаєва більше трьох бюджетів області. Можете уявити бюджет області і нашу компанію. Я можу сказати, що ми оснастили комфортні палати для 100 пацієнтів. Ми провели близько 400 кисневих точок до ліжок. […] 400 – це більше 50 % від усіх кисневих точок міста Миколаєва, які були впроваджені за цілий рік. Я можу сказати, що завдяки нам пролікувалося 2 тисячі кисневозалежних пацієнтів. Багатьом ми, безумовно, разом із лікарями врятували життя. […] Я робив усе це від душі, від серця, від імені компанії. Я робив усе це для того, щоб миколаївці були здорові.

У надскладний час Олексію Опанасовичу та згуртованому багатотисячному колективукомпанії «НІБУЛОН» вдалося підняти медичні заклади Миколаєва на новий якісний сучасний технічний рівень, щоб медики могли надавати фахову допомогу пацієнтам у належних умовах.

Цьогорічна відзнака вкотре засвідчує, що протистояння всесвітній пандемії коронавірусної інфекції вкрай потребувало міцної коаліції медиків та бізнесу. Адже збереження здоров’я та життя є пріоритетними завданнями як для медпрацівників, так і соціально відповідального бізнесу.

Нагадаємо, що це не перша нагорода Олексія Вадатурського у міській програмі. Так, за підсумками загальноміської програми «Людина року» м. Миколаєва Олексій Опанасович був визнаний «Городянином року» у номінаціях «Підприємництво» (2002), «Благодійність» (2004), «Меценат року» (2006), «Інвестиційно-інноваційний проект року» (2009), «Допомога українській армії» (2014) та двічі, у 2005 і 2007 рр., «Людина року».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.