Офіційна заява з приводу включення О. О. Вадатурського та ТОВ СП «НІБУЛОН» до санкційних переліків фізичних та юридичних осіб, щодо яких введені спеціальні економічні заходи на території Росії

Офіційно повідомляємо, що ні Олексій Опанасович Вадатурський, ні ТОВ СП «НІБУЛОН» не мають на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.

Офіційно повідомляємо, що ні Олексій Опанасович Вадатурський, ні ТОВ СП «НІБУЛОН» не мають на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств. Не ведемо ми і ніяких торговельних відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років.

З 2013 року ми також припинили придбання товарів і обладнання, які були виготовлені на території Росії або її підприємствами. 

 Таким чином, жодних економічних наслідків для компанії та генерального директора від введення цих санкцій немає.

Такі дії з боку Росії досить очікувані. Це помста за патріотичну позицію Героя України, генерального директора Олексія Опанасовича та компанії «НІБУЛОН» стосовно військової агресії на території України та анексії Кримського півострова, яку публічно висловлювали.  Помста за розбудову української економіки, за масштабну інвестиційну діяльність, за незалежну Україну, за європейський вектор розвитку нашої держави.

Цю інформацію ми розміщуємо для ЗМІ, партнерів як в Україні, так і за кордоном.

Купуйте українське, блокуйте російське!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН