О. Вадатурський: «Ми відповідаємо за своєчасне виконання всіх будівельних робіт на кожному нашому об’єкті»

За 25 років нашої діяльності ми збудували понад 20 елеваторних комплексів, при чому кожен з них у досить стислі терміни.

Ми навчались, відпрацьовували алгоритм, набиралися досвіду,  і тепер ми можемо влаштовувати  майстер-класи щодо будівництва в чітко  установлені терміни таких надскладних об’єктів за будь-яких погодно-кліматичних умов.

Для нашої компанії вже давно стало практикою, що центральний апарат управління компанії, генеральний директор відповідають за своєчасне виконання всіх будівельних робіт на кожному нашому об’єкті. Ми не наймаємо генеральних підрядників, адже це б збільшувало час для прийняття будь-яких рішень.

Задля ефективної та злагодженої роботи всіх підрядних організацій (а їх на сьогодні на двох об’єктах працює більше 150), ми щотижня проводимо на будівельних майданчиках оперативні наради під моїм головуванням або під головуванням мого заступника з будівництва С. В. Беседіна та за участі регіональних директорів і фахівців компанії, представників підрядних організацій. У ході таких виїзних нарад одразу на місці вирішуються всі питання, без будь-яких бюрократичних перепон.

Минулого тижня наради традиційно відбулися на філіях «Хортиця» та «Голопристанська». У фоторепортажі видно, що на сьогодні, трохи більше як за 2 місяці, зроблено досить багато, і це все з нуля. Зважаючи на такий значний об’єм виконаних у такий короткий термін робіт, очевидно, що для введення підприємства в експлуатацію залишилося виконати значно менше. Ми розуміємо, що в південних областях вже найближчим часом розпочнеться збиральна кампанія 2017 року, і ніхто не буде чекати, поки ми завершимо будівництво терміналів. Тож ми повинні їх збудувати, виконати пусконалагоджувальні роботи, ввести в експлуатацію  і забезпечити роботу підприємств в автоматичному режимі не пізніше 10 червня.

Передумови для  цього є 100-відсотково. По-перше, це  високопрофесійні підрядні організації,  яким ми довіряємо, і вони нам теж.  По-друге, повністю забезпечено постачання імпортного обладнання за досить короткий термін. Тож наразі все необхідне обладнання, матеріальні ресурси знаходяться на будівельних майданчиках, що нагадують справжній мурашник.

Спілкуючись з керівниками підрядних організацій, будівельниками, я розумію, що все буде  готово в установлений договорами термін.  І вже 10 червня ми відзвітуємо українцям та нашим закордонним партнерам про завершення будівництва двох потужних підприємств.

Генеральний директор

ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

 

До вашої уваги фоторепортаж із будівельних майданчиків у Херсонській та Запорізькій областях.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.