Новий вид діяльності: компанія «НІБУЛОН» зайнялася прийманням, очищенням, сушінням та зберіганням рису

Сьогодні перевантажувальний термінал компанії в Голій Пристані вже прийняв та обробив 4000 тонн рису.

Проблеми в економіці в нас зустрічаються кожного дня і так чи інакше віддзеркалюються на кожному з нас. Через їх велику кількість ми навіть не задумуємося про першопричини їх виникнення. Візьмемо хоча б проблему вирощування рису в Україні.

Сьогодні більша частина цієї культури постачається в Україну із-за кордону. Наразі виробництво рису в країні зосереджено переважно в двох областях – Одеській і Херсонській,  які забезпечують лише 30 % попиту внутрішнього ринку.

На жаль, в  Україні відсутні підприємства, які можуть приймати, обробляти, сушити, очищати рис, доводити його до необхідних для стійкого зберігання кондицій та готувати до подачі споживачам. І ця проблема за роки незалежності України взагалі практично не вирішувалась. У минулому році значна частина врожаю рису, що вирощувався в таких складних умовах, практично пропала, через те що не було підприємств, які б взялися в післязбиральний період  очистити його та привести до стійкого збереження.

У вересні цього року голова Херсонської ОДА А. Гордєєв звернувся до керівництва компанії «НІБУЛОН» з проханням допомогти херсонським рисівникам просушити, очистити, підготовити рис до того, щоб українці могли споживати український рис, який значно смачніший, як і херсонські кавуни, оскільки він вирощується на полях і у воді, яка має специфічний приємний присмак, за рахунок чого харчові цінності і смакові якості рису значно підвищуються.

Наша компанія налаштована на те, щоб вирішувати будь-які проблеми наших партнерів-сільгоспвиробників. Саме тому ми охоче відгукнулися на прохання голови Херсонської ОДА та дуже оперативно ознайомилися з технологією, яка необхідна для сушки і очистки рису, адже рис схильний до розтріскування, тому при сушці потребує більш м’яких режимів сушіння для уникнення збільшення відсотка розтрісканого зерна,  нормативно-технічною документацією для витримки всіх показників якості при технологічних процесах.

Ми доукомплектували лабораторію необхідним обладнанням і сертифікували її для того, щоб вона могла визначати якість рису. Окрім того, наші підприємства, які ми збудували, оснащені сучасною імпортною технікою, сушильними агрегатами, сепараторами, технологічними лініями, тож нам під силу таке складне і водночас важливе завдання.

Сьогодні перевантажувальний термінал компанії в Голій Пристані вже прийняв та обробив 4000 тонн рису. І оскільки збиральна кампанія ще продовжується, підприємство планує прийняти ще близько 3000 тонн цієї культури. Таким чином, те, що голопристанська філія зайнялася сушкою  і зберіганням такого важливого для українців продукту, – є суттєвим внеском у розвиток рисівництва.

Підставивши плече сільгосптоваровиробникам Херсонщини, ми дали поштовх для розвитку цієї галузі в Україні і забезпечення українців рисом вітчизняного виробництва, тим самим зменшуючи обсяги завозу імпортного рису.

Допомагаючи українським виробникам сільгосппродукції, зокрема херсонським фермерським господарствам, просувати українську продукцію в т. ч. і на вітчизняний ринок, уже два роки поспіль «НІБУЛОН» відправляє від причалу філії «Голопристанська» до столиці України смачні, соковиті, а головне – якісні кавуни, роблячи їх більш доступними для українців. Таким чином, наша компанія крок за кроком популяризує продукцію вітчизняного виробництва.

Тож виробляй українське, купуй українське!

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.