Новий перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» уже прийняв 20 тис. тонн зерна

Новозбудований перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН», що розташований на території Вознесенщини (Миколаївська область), усього за тиждень від початку своєї діяльності прийняв 20 тис. тонн зерна. А це понад 800 автотранспортних засобів, яким не довелося їхати в порти Одеси чи Миколаєва та розбивати автомобільні шляхи Миколаївської області та міста Миколаїв.

За словами директора філії «Вознесенська» Романа Чумаченка, пшеницю II-III класів та ячмінь на термінал привозять як «НІБУЛОНівські» філії, так і фермерські господарства, що знаходяться в різних районах Миколаївської області (Вознесенському, Братському, Врадіївському, Веселинівському, Доманівському та Первомайському).

Переваги від нового «НІБУЛОНівського» термінала уже відчули на собі миколаївські аграрії. Адже тепер вони можуть більш раціонально використовувати свій транспорт, тому що відстань перевезення зерна суттєво зменшилась. Завдяки цьому сільгосптоваровиробники мають можливість меншою кількістю вантажівок перевозити необхідний обсяг урожаю. Це досить вигідно, оскільки вартість перевезень автомобільним транспортом останнім часом підвищилась на 30 %.

Новим перевантажувальним терміналом «НІБУЛОНу» також задоволені водії, які привозять на філію «Вознесенська» збіжжя. Вони відмічають, що процес розвантаження на підприємстві повністю автоматизований і відбувається дуже швидко, тож їм не доводиться стояти в чергах. Окрім того, завдяки наближеності термінала до господарств, водії можуть робити по 3-4 рейси на день.

Щойно днопоглиблювальні роботи на річці Південний Буг до філії «Вознесенська» будуть завершені, підприємство розпочне масові річкові перевезення зерна з Вознесенська до Миколаєва, що, у свою чергу, ще більше зменшить навантаження на автошляхи області. Так, даний перевантажувальний термінал разом із аналогічним у Новоодеському районі дозволить зняти з автодоріг області до мільйона тонн вантажів на рік. Таким чином, вигода очевидна як для сільгосптоваровиробників, так і для пересічних мешканців області та міста Миколаєва.

Нагадаємо, що новозбудоване підприємство почало приймати сільськогосподарську продукцію від товаровиробників на початку липня. Тож, запрошуємо аграріїв Миколаївської та Кіровоградської областей до співробітництва, а із закупівельними цінами на зерно можна ознайомитися на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у розділі Закупівельні ціни.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.