Новий перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» уже прийняв більше 6 тис. тонн сільгосппродукції

Високотехнологічний перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області прийняв більше 6 тис. тонн сільгосппродукції від місцевих сільгосптоваровиробників.

На введення в експлуатацію перевантажувального термінала у Мар’янському  цілих 12 років чекали аграрії Дніпропетровської області та півночі Херсонської області. Й відтепер усі переваги роботи з «НІБУЛОНом» доступні і їм – справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію у регіоні, скорочення витрат на транспортування збіжжя та більш ефективне використання свого автотранспорту через суттєве зменшення відстані доставки продукції (не доведеться везти збіжжя в порти Миколаєва чи Одеси за сотні кілометрів), можливість додаткового розвитку власних господарств завдяки зекономленим коштам. Також завдяки сучасному обладнанню від кращих світових виробників та повній автоматизації усіх процесів на підприємстві обслуговування вантажного транспорту відбувається дуже швидко, тож водіям не доводиться стояти в чергах. 

За словами директора філії «Зеленодольська» Ярослава Стратуци, підприємство уже прийняло більше 6 тис. тонн ячменю, пшениці та ріпака нового врожаю, розвантаживши більше 250 вантажівок. Зерно сюди вже масово везуть аграрії Апостолівського, Софіївського, Нікопольського, Криворізького районів Дніпропетровської області та Нововоронцовського району Херсонської області. На сьогодні філія активно займається укладанням договорів з новими фермерськими господарствами.

Зазначимо, що потужності термінала дозволяють приймати до 400 вантажівок за добу, одночасно зберігати 76 тис. тонн сільгосппродукції, щодоби просушувати 3,6 тис. тонн та відвантажувати на водний транспорт 12 тис. тонн збіжжя. Також філія «Зеленодольська» здатна приймати 300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить внутрішньообласні та міжобласні автошляхи країни на понад 12,5 тис. вантажівок. Таким чином, вигода від роботи підприємства буде як для сільгосптоваровиробників, так і для пересічних мешканців Херсонської, Запорізької областей, портових міст України, яким не доведеться відчути на собі результати роботи такої кількості вантажного автотранспорту.

Прихід «НІБУЛОНа» на Дніпропетровщину створив доступ до сучасної інфраструктури зернового ринку для усіх сільгоспвиробників регіону. З початком роботи перевантажувального термінала філії «Зеленодольська» місцеві аграрії отримали надійного та відповідального партнера, який надає якісні послуги з реалізації сільськогосподарської продукції й зберігання та доробки збіжжя. Отож запрошуємо усіх до співпраці!

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

Перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» ТОВ СП «НІБУЛОН»,

с. Мар`янське, Апостолівський район, Дніпропетровська область

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:

050-394-71-15 – директор філії Стратуца Ярослав Сергійович

Якщо у вас виникли питання, які не можна вирішити на місці, до ваших послуг наші висококваліфіковані фахівці в Миколаєві, які завжди нададуть вам необхідну допомогу. Телефонуйте за номерами:

(0512) 58 04 03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання); 

(0512) 58 04 17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання сільськогосподарської продукції).

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.