Новий елеваторний комплекс компанії прийняв уже понад 100 тис. тонн сільгосппродукції

Новозбудований елеваторний комплекс з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві, що урочисто введено в експлуатацію в травні цього року за участі Президента України, прийняв уже понад 100 тис. тонн сільгосппродукції.

Оснащений сучасним обладнанням від провідних виробників світу, таких як Bühler GmbH (Німеччина), PRECIA S.A. (Франція), Cimbria Unigrain A/S (Данія), UAB Liucija (Литва) тощо, комплекс на 43 тис. тонн, збільшив загальну ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала компанії до  173 тис. тонн та забезпечив можливість  роздільно і одночасно зберігати 10 різних культур.

Завдяки двом судноновантажувальним машинам британського виробника TELESTACK Ltd., що встановлені на реконструйованому причалі, який було введено в експлуатацію разом із комплексом, потужність відвантаження підприємства на водний транспорт становить 10-12 тис. тонн/добу. Аналогічна потужність і приймання сільгосппродукції з водного транспорту, що забезпечується універсальним мобільним перевантажувачем німецького виробництва Terex Fuchs MHL 385 F.  

Новий комплекс орієнтований переважно на збільшення обсягів приймання сільгосппродукції і забезпечення безперебійного  обслуговування перевезень вантажів Південним Бугом з «Вознесенської» і «Новоодеської» філій компанії, а також формування партій несамохідних суден для дозавантаження суден на зовнішньому рейді. Так, лише в цьому році судноплавною компанією «НІБУЛОН» перевезено тільки Південним Бугом близько 350 тис. тонн вантажів, що на 38 % більше минулорічного показника, та завдяки чому дороги Миколаївщини було розвантажено на 14,7 тис. вантажівок. Окрім того, в цьому році компанія показала  найкращий результат з перевезень головною водною артерією області – 9620 тонн за один рейс. Так, у планах «НІБУЛОНа» на найближчі роки – збудувати флот, який буде складатися зі 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна річками на рік, зокрема у 2018/19 МР поставлена ціль досягти показника – 3 млн тонн, а вже 2019/20 МР – 4 млн тонн.

Нагадаємо, що наразі  загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві становить майже 800 м, що дає можливість одночасно обробляти до п’яти суден. Це збільшує швидкість обслуговування суден, а отже, підвищує ефективність збудованого на власному суднобудівному заводі флоту компанії.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.