Нові контракти дають старт новим будівництвам елеваторів!

У центральному офісі компанії (м. Миколаїв) було укладено контракт на придбання нових сушарок виробництва «Mathews Company» (США) для застосування на майбутніх підприємствах.

Будівництво елеваторів – один з ключових аспектів інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН». Починаючи зі старту у 2009 році, в його рамках вже введено в експлуатацію чотири елеваторних комплекси та два перевантажувальних термінали у Полтавській області, по одному елеваторному комплексу у Київській та Житомирській областях, по одному перевантажувальному терміналу в Черкаській та Запорізькій областях – на р. Дніпро, а також перевантажувальний термінал у Миколаївській області – на р. Південний Буг. 

Нинішній 2012-й стане роком нових звершень: компанією буде збудовано ряд елеваторів та перевантажувальних терміналів у Київській, Херсонській, Вінницькій та Миколаївській областях. Це дозволить довести власні елеваторні потужності до 2 млн тонн одночасного зберігання! В планах компанії будівництво підприємств і за межами України.
 
17 лютого 2012 року стало символічним для ТОВ СП «НІБУЛОН», адже знаменувало новий етап реалізації інвестиційного проекту в частині будівництва елеваторів. Цього дня у центральному офісі компанії (м. Миколаїв) було укладено контракт на придбання нових сушароквиробництва «Mathews Company» (США) для застосування на майбутніх підприємствах. Зі сторони американських партнерів контракт було підписано Джозефом Шалфером, директором інженерно-сервісного відділу; зі сторони ТОВ СП «НІБУЛОН» – генеральним директором Олексієм Вадатурським.
 
Технічна специфіка предмета контрактів полягає в наступному. Наразі на більшості елеваторів «НІБУЛОНа» використовуються сушарки саме «Mathews Company» – «MC 3180». Вони складаються із 5 модулів-блоків, їх паспортна потужність – 77 тонн/годину, при зменшенні вологи з 19 % до 15% (пшениця), за температури навколишнього повітря 10 градусів за Цельсієм та відносної вологості 50%. При цьому в технічних характеристиках обладнання вказується коефіцієнт використання 0,85 – таким чином фактична потужність на виході (визначена шляхом дослідних замірювань фахівцями «НІБУЛОНа») складає 65 тонн/годину. Та із модернізацією виробництва на майбутніх елеваторах компанії такі показники будуть замалими, якщо врахувати, що потужність сушарок є ключовою в момент масового приймання зерна нового врожаю.
 
Відтак «НІБУЛОНівські» фахівці зробили досконалий технічний аналіз сушарок «MC 3180» і дійшли висновку, що вони мають великий виробничий потенціал і здатні забезпечувати фактичну потужність 75 тонн/годину (на 15% більше за нинішні показники) – шляхом доведення кількості модулів на сушарці до 6. Американські партнери розглянули технічну пропозицію і цілком із нею погодилися.
 
Також на перспективу фахівцями «НІБУЛОНа» були запропоновані варіанти технічного переоснащення базової моделі з доведенням її технічної продуктивності навіть до 100 тонн/годину і вище, що викликало жвавий інтерес та увагу з боку американських колег.
 
Тож нові модернізовані (шестисекційні) сушарки «MC 3180» (із потужністю приблизно 75 тонн/годину), які виготовлятимуться для «НІБУЛОНа», стануть першими в своєму роді не тільки в Україні, зокрема і для виробника, «Mathews Company». Відтак українське підприємство стає локомотивом науково-технічного розвитку американської компанії.
 
Вже 1 травня 2012 року перша партія модернізованих сушарок (4 штуки) прибуде в Україну і попрямує в Київську (м. Переяслав-Хмельницький) та Херсонську (смт Козацьке) області – для монтажу на перевантажувальних терміналах «НІБУЛОНа», які зводитимуться в той час.
 
***
В ході бесіди, яка передувала підписанню контрактів, Джозеф Шалфер ознайомився із ходом реалізації інвестиційного проекту компанії. З цього приводу він зауважив наступне: «Перш за все, хочу виразити свій захват від вашого корпоративного сайта. Він дуже інформативний і налічує велику кількість чудових фотографій. Я бачив на фото, які урочистості ви влаштовуєте під час відкриття кожного нового підприємства. В США, на жаль, такої практики немає.
 
Я приємно здивований, що ви виготовляєте власні натуральні м’ясні вироби. В нашій країні така продукція користується великим попитом, адже є натуральною, корисною та забезпечує нормальний розвиток людини.
 
Взагалі, аналізуючи діяльність «НІБУЛОНа», вважаю, що ви годуєте багато людей не тільки України, а й світу. Тому ніхто не повинен чинити жодних перешкод вашому розвиткові, а навпаки, лише сприяти реалізації інвестиційних задумів».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН