Нове несамохідне судно компанії проєкту В1500 пішло у свій перший рейс

Несамохідне судно-майданчик відкритого типу, збудоване на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», перевозить свій перший вантаж – забивні палі.

Несамохідне судно-майданчик відкритого типу, збудоване на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», перевозить свій перший вантаж – забивні палі.

З 13 січня протягом трьох днів на причалі перевантажувального термінала в Миколаєві тривало завантаження нового судна будівельними палями від виробника ТОВ «МЗЗБВ» (м. Миколаїв). У перший свій рейс несамохідне судно взяло 400 забивних паль загальною вагою 1000 тонн, які призначені для зведення першого перевантажувального термінала компанії у Дніпропетровській області – філії «Зеленодольська». Загалом до березня 2020 року водним транспортом для будівництва буде транспортовано ще 1540 комплектів (вага 7546 тонн).

Сьогодні завантажене несамохідне судно з буксиром «NIBULON-4» відправилося до філії «Козацька» в Херсонській області. За інформацією фахівців судноплавної компанії, на перехід барже-буксирному складу треба близько доби.

Тільки завдяки одному такому рейсу з автомобільних шляхів Миколаївської та Херсонської областей знято більше 41 вантажівки. У подальшому несамохідне судно-майданчик відкритого типу буде виконувати комерційні рейси з перевезень генеральних та навалювальних вантажів, а також забезпечувати будівництво та реконструкцію власних об’єктів інфраструктури необхідними матеріалами, що підвищить результативність роботи усього флоту «НІБУЛОНа» та дозволить наростити обсяги річкових перевезень.

Отже, не лише зернові, а й будівельні вантажі «НІБУЛОН» усе активніше переорієнтовує на водний транспорт, зокрема залізобетонні плити, пісок, палі та ін. Транспортує флот і металвугілля, славнозвісні херсонські кавуни та диніОсвоїла компанія й перевезення великогабаритних вантажів, а саме печі для випалу залізорудних порід. 

Нагадаємо, проєкт В1500 – це несамохідні судна-майданчики відкритого типу вантажомісткістю 1500 тонн та площею вантажної палуби 860 кв. м, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, добрив, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів та ін. Довжина судна – 75 м, ширина – 17 м, висота борту – 3,5 м. Перше судно цього проєкту було спущене на воду на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у грудні 2019 року.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.