«НІБУЛОНівський стандарт» у дії тепер уже в миколаївській дитячій лікарні №2 (ВІДЕО)

Компанія «НІБУЛОН» у стислі терміни провела капітальний ремонт системи медичного газопостачання кисню та організувала сучасні системи дистанційного виклику медперсоналу і зв'язку для працівників КНП Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня №2».

Створено 38 точок подачі кисню в палати. Для цього змонтовано 1045 м кисневої мережі. Постачальники високоякісного обладнання – європейські країни.  

Для надійної роботи створеної кисневої мережі встановлено 2 кріоциліндри, які заміняють 44 звичайних кисневих балони. Загальний об’єм кисню, який може одночасно зберігатися в кріоциліндрах, становить близько 400 куб. м. 

Встановлено систему дистанційного виклику медичного персоналу. У кожній з 57 палат лікувального закладу встановлено кнопки виклику. Медпрацівники кожного з 5 відділень мають спеціальні годинники, на які цей сигнал виклику надходить. Система вже працює. Також на головному посту кожного відділення буде  встановлено стаціонарні екрани, на яких паралельно відображаються сигнали.

Створено сучасну систему зв’язку для медперсоналу. Передано 18 рацій, які діють у будь-якому місці лікувального закладу. На зв’язку можуть бути відразу усі працівники або ж лише окремі відділення. Режими роботи рацій найрізноманітніші і залежать від конкретних потреб та задач.

Для лікарні передано 30 сучасних телевізорів, які встановлені в палатах кожного з 5 відділень лікарні.

Загальна вартість проєкту  майже 5 млн грн.


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.