НІБУЛОНівці підтвердили високий рівень знань, успішно склавши іспит з питань охорони праці

Працівники перевантажувального термінала «НІБУЛОНу», які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки, пройшли щорічне спеціальне навчання з охорони праці та успішно склали іспит.

Одним із екзаменаторів був начальник відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України Ігор Черкасов.

Навчання працівників проводилося з метою отримання необхідних знань і навичок з питань охорони праці, надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, правил поведінки у разі виникнення аварії та безпечного ведення робіт підвищеної небезпеки.

Як зазначив провідний інженер з охорони праці Сергій Савінець, такі навчання «НІБУЛОН» проводить щорічно з метою запобігання виробничому травматизму.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.