«НІБУЛОН» знову визнано лідером морегосподарської галузі України

Минулого тижня в Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців 13-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи водного транспорту в 2019 році.

Щороку провідні експерти морегосподарської галузі країни визначають основні здобутки року. Як зазначають організатори, Національний морський рейтинг України в кулуарах називають «морським Оскаром України». У заході взяли участь близько 250 учасників, з них понад 100 перших осіб підприємств, компаній, організацій галузі. Головні критерії визначення переможців – реальні досягнення. 

Як ми вже повідомляли раніше, перемогу у номінації «Людина року» вже втретє здобув генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський. Відзнаку йому вручив 27 серпня під час бізнес-форуму в Одесі голова оргкомітету Національного морського рейтингу України та директор видавництва «Порти України» Костянтин Ільницький.

Експерти відзначили внесок Олексія Вадатурського у розвиток інфраструктури внутрішніх водних шляхів і малого суднобудування, розвиток вантажоперевезень Дніпром, а також згадали за «нарощування обсягу річкових перевезень, експортні продажі зернових, розвиток берегової зернової інфраструктури Дніпра», «розвиток суднобудування і активне будівництво флоту для річкових перевезень». Його назвали «єдиним бізнесменом, який намагається побудувати в Україні багатопрофільне підприємство, яке включає в себе морські і річкові перевезення, будівництво суден на українських підприємствах».   

Перемогу у номінації Олексій Вадатурський розділив з Шотою Хаджішвілі – президентом Асоціації морських агентств України.

На думку одного з експертів, «компанія («НІБУЛОН») увійшла в топ-5 новаторів агросектора, створивши мережу з 27 сучасних перевантажувальних терміналів і комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. За потужністю одночасного зберігання зерна (2,1 млн тонн) зараз це найбільша термінальна мережа в Україні. У 2019-му компанія ввела в експлуатацію найдовше спеціалізоване кранове судно класу «річка-море», побудоване за час незалежності України, 140-метровий NIBULON MAX».

Також серед досягнень 2019 року у розвитку річкового транспорту експерти відзначили введення в експлуатацію 2019-го нового потужного перевантажувального термінала з відвантаженням зернових та олійних культур компанії «НІБУЛОН» у с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області, а також будівництво компанією перевантажувального термінала в с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області.

Традиційно поза конкуренцією «НІБУЛОН» залишається і в номінації «Відновлення флоту». Цього разу компанія отримала перемогу за будівництво найбільшого в історії незалежної України 140-метровго кранового судна NIBULON MAX на суднобудівному заводі «НІБУЛОН». 

Також компанія увійшла в трійку лідерів у номінації «Золота тонна». 

Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН» та Олексій Вадатурський протягом багатьох років стають лауреатами Національного морського рейтингу України у таких номінаціях, як «Людина року на водному транспорті», «Темпи росту», «Абсолютний ріст», «Відновлення флоту», «Золотий причал».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.