«НІБУЛОН» завершує збирання пізніх зернових культур

Виробничі підрозділи компанії обробили уже 90 % запланованих площ, з яких отримано більше 115 тис. т сільгосппродукції.

Сьогодні аграрним виробництвом у компанії «НІБУЛОН» займаються 22 виробничих підрозділи, які розташовані у 12 областях по всій Україні. Як завжди погодні умови для підприємств півночі цього року були сприятливішими, а от філіям південних та східних регіонів погода завадила продемонструвати високі показники. Саме це і вплинуло на строкатість результатів збирання врожаю та стало визначальним для жнив 2020 в країні. 

Незважаючи на це, збиральну кампанію ранніх зернових культур у цьому сезоні компанія завершила з хорошими результатами. Сумарно підрозділи компанії зібрали ранніх культур майже 110 тис. т, з яких 100 тис. т – валовий збір пшениці.

До кінця місяця виробничі підрозділи завершать й збирання культур пізньої групи. Наразі обмолочено 39 тис. га (90 % від запланованого), з яких намолочено більше 115 тис. т сільгосппродукції. 

Уже повністю зібрано соняшник – понад 42 тис. т. Цьогорічними лідерами за цією культурою є філії «Присеймівська» (Сумська обл.) – 25,2 ц/га, «Старобільська» (Луганська обл.) та «Сухорабівська» (Полтавська обл.) –  по 24 ц/га. Завершено роботи на полях із сорго та соєю.

Закінчують збирати й кукурудзу – найкращі результати демонструють філії «Хмільник» (Вінницька обл.), «Присеймівська» (Сумська обл.), «Романівська» (Житомирська обл.) – понад 100 ц/га.

Окрім того, завдяки ефективній роботі спеціалістів компанії у цьому році мінімізовано пошкодження товарних і насінних партій клопом шкідливою черепашкою, а також відсутні карантинні бур’яни. Отже, компанія продовжує стабільно демонструвати вирощування саме високоякісного продовольчого зерна. Цьогоріч цей показник від загального валу виробленої зернової продукції становить 97 %.

2020 рік виявився складним для сільгосптоваровиробників, але незалежно від погодних умов, економічних криз, епідемій та інших негараздів аграрії готуються до нового сезону. Так, на сьогодні «НІБУЛОН» завершив осінню посівну кампанію, зокрема засіяно більше 30,3 тис. га озимою пшеницею, 2,1 тис. га озимим ріпаком та 1,7 тис. га озимим ячменем. На більшості площі вже є розвинені сходи. Також в активній фазі роботи й з основного обробітку ґрунту під посів ярих культур – уже оброблено 21 тис. га (із запланованих 37 тис. га).

Надійний фундамент для отримання гарного врожаю у 2021 році закладено. Отож бажаємо усім аграріям сприятливої погоди у новому сезоні.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН